gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

şark köy türküsü

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şark köy şark köyy köy türküsü notaları eski türküleri Bağa girdim bağ budanmış Bağa bülbül dadanmış
    On beş yaşında da Nazife'de hanım
    Kimlere aldanmış

O tepeden bu tepeye
    Oyun olur mu
    On beş yaşında da Nazife'de hanıma
    Doyum olur mu

Çıktım Şarköy'ün bağına
    Sıra sıra zeytinler
    On beş yaşında da Nazife'de hanıma yazık ettiler

şark köy türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köy ÇORBASI

köy ÇORBASI

köy çorbası 1Çay bardağı yeşil mercimek 1 Su bardağı erişte 1 Adet soğan 1 Çorba kaşığı salça 125 gr margarin 6 Su bardağı su 1 Çorba kaşığı kuru nane Tuz, kırmızıbiber hazırlanışı Ön hazırlık olarak yeşil mercimeği yıkayıp, 2 saat suda bekletin. Daha sonra haşlayıp suyunu süzün. Geniş bir tencerede margarini eritin. İçine küçük küçük doğranmış atıp kavurun salçayı, suyu ve önceden...
  2. bisküvi köy

bisküvi köy

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. şark çıbanı

şark çıbanı

Şark Çıbanı (Deri Layşmanyozisi): Hastalığın bir doğu kökeni olmakla birlikte, doğuyla batının sınırı çok net olmadığı için, her ulus kendinden daha doğudan bir isim yakıştırmıştır. Antep Çıbanı, Halep Çıbanı, Delhi Çıbanı gibi isimlerle de anılmaktadır. Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya yaygın olduğu alanlardır. Ülkemizde de geleneksel olarak şark çıbanı izleri, doğu kökenli...
  4. köy

köy

Köy Tanınan ve bilinen köy, o köyün kendisine, orada oturanlar, köye nisbet edilen şeylere, Tanınmayan köy karınca yuvasına, karanlık odaya, bozgunculuğa ve toplundan ayrılmaya, zulüm ve cehaletle gelen sapıklığa, Mamur köye girdiğini görmek biriyle kavga ettmeye, Şehirden köye geçmek iyi olanı bırakıp kötü olanı tercih etmeye, iyi olduğunu sanarak kötü bir şey yahut şer olduğunu sanarak...
  5. Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle...

Sayfayı Paylaş