gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Sarma makinasi diye birsey varmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Kizlar annem TV´den mi birilerindenmi bilmiyorum Sarma makinasi var diye duymus.. Simdi benden Sarma makinasi istiyor, birdahaki almanyaya gelisimde getirecekmisim..... Eger öyle birsey varsa nerede bula bilirim yardimci olurmusunuz?

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    kizlar arastirdim biraz internette... gecekten öyle birsey var :) hahaha inanilmaz... bakin sizinlede paylasayim.....
    - - - Updated - - -

simdi kafama takilan bunu nereden satin alacagiz ... nerede bula bilirim ben bunu eskisehirde....?????

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım ben aldım bunun aynısı bi kaç sene öncee hiçç bir işe yaramıyorrr arkındaysan videoda da pirinçç yağsızz çünkü yağlı oluncaa makine yağlanıyo düzgün sarmıyo velhasıl ben sevmedim attım gitti valla elinle sar daha iyi

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    sagol cemosum bilgin icin, ben elimde sarmayi seviyorum zaten, ama annem istiyordu... o zaman anneme söyleyim ise yaramiyormus diye :)

Sarma makinasi diye birsey varmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi???

Hayatinizda cok isteyipde kavusamadiginz birsey varmi??? Yorumlarinizi bekliyorum meleklerim...
  2. Banada Birsey Varmi

Banada Birsey Varmi

BANA DA BİR ŞEY VAR MI? Cüneyd-i Bağdâdî ordu ile bir sefere katıldı. Ordu kumandanı ona bâzı şeyler gönderdi. O da istemeyerek alıp, asker ve gâzilerin muhtaçlarına dağıttı. Bir gün öğle namazını kıldıktan sonra oturup; "Niçin o şeyi kabûl ettim?" diye kendi kendini kınıyordu. O sırada uykusu gelip uyudu. Rüyâsında, çok süslü bir takım köşkler gördü. "Bunlar kimin?"...
  3. banada birsey varmi

banada birsey varmi

BANA DA BİR ŞEY VAR MI? Cüneyd-i Bağdâdî ordu ile bir sefere katıldı. Ordu kumandanı ona bâzı şeyler gönderdi. O da istemeyerek alıp, asker ve gâzilerin muhtaçlarına dağıttı. Bir gün öğle namazını kıldıktan sonra oturup; "Niçin o şeyi kabûl ettim?" diye kendi kendini kınıyordu. O sırada uykusu gelip uyudu. Rüyâsında, çok süslü bir takım köşkler gördü. "Bunlar kimin?"...
  4. Tavuk Sarma

Tavuk Sarma

tavuk sarma tavuk fileto sarma forumda varmı diye baktım ama buna benzer sanırım birkaç tarif verilmiş ama tam benzerini bulamadım sizlerle paylasmak istedim :) Malzemeler, 2 parça tavuk göğüs fileto 10 dilim salam 5 adet salatalık turşusu 1 adet yumurta 1 kâse mısır gevreği 1 çay kaşığı karabiber Damak tadınıza göre tuz Hazırlanışı, Tavuk filetoları tuz ve...

Sayfayı Paylaş