gebe
  1. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

satıyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında örgüm tarafından paylaşıldı.

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: satıyorum
    Teşekkürler dikkate alacağız :)

3. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

sağolun adminim... sesimi duyurabildiğime sevindim...:)

4. Ardayasbu

Ardayasbu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bence de çok güzel bir öneri. mutlaka değerlendirlmeli.

satıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancılar banka hissesi satıyor

Yabancılar banka hissesi satıyor

Küresel kriz ve siyasi belirsizlik borsanın kimyasını bozdu. En büyük darbeyi bankalar aldı. Risk algılamasının arttığı yılbaşından bu yana, dünyanın en fazla düşen borsaları arasında ilk sıralarda yer alan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda yabancı satışı hızlandı. 2006 ve 2007 yıllarındaki İMKB'de toplam 5.6 milyar dolarlık net alım yapan yabancılar, bu yılın ilk beş ayında ise 1.2...
  2. Kullanmadıgım kıyafetlerimi satıyorum kızlar

Kullanmadıgım kıyafetlerimi satıyorum kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Krizden dolayı bekaretini satıyor

Krizden dolayı bekaretini satıyor

bekaretini satan kadın BEKARETİNİ SATIYOR Töbe töbeeee :D:D yahu bekaretini satıyor hatun belki ekonomik krizdir belki başka birşeydir bilemiyorum. Üstelik kardeşide destek oluyor. Artık paraları kırışacaklarmı ne yapacaklar Allah bilir :D Medeniyete bak be süpermiş :) HEM DE 1 MİLYON EUROYA. İTALYAN MODEL: 'HİÇ ERKEK ARKADAŞIM OLMADI' İtalyan model Raffaella Fico, bekaretini 1 milyon...
  4. Papağan satıyorum

Papağan satıyorum

aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....
  5. Çıtçıtlarımı satıyorum

Çıtçıtlarımı satıyorum

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

Sayfayı Paylaş