gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sbs ye nasıl çalışmalıyım hastayım :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben 8.sınıfa gidiyorum her yıl SBS sınavımız oluyor.Ben her iki yılda düşük aldım.Bel fıtığım var,migrenim var çalışamıyorum.Ben nasıl çalışmalıyım?Hangi duayı okumalıyım?Lütfen bana yardım edin.Anadolu Lisesine gitmek istiyorum.Lütfen yardımcı olun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle rahatsızlığınızdan ötürü üzgünüz,geçmiş olsun.Öncelikle elinizden geleni yapıp,çalışmalısınız.Bunun çıkar yolu yok,olabildiği kadar,yapabildiğiniz kadar.Bu konuda eğer imkanınız varsa yardım da alabilirsiniz.Dua sormuışsunuz,elbette ki çalışmadan hiçbir duanın kar etmeyeceğini hatırlatalım.Ne demiş büyüklerimiz;''Tedbir elden,takdir Allah'tan''.Siz elinizden geleni yaptıktan sonra dua etmek en doğrusudur.Bunun için forumumuzun Dua Ayetler Hadis bölümümüzde ki duaları incelemnizi tavsiye ederiz. :)

Sbs ye nasıl çalışmalıyım hastayım :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasta hastalar nasıl taşınır

Hasta hastalar nasıl taşınır

Bir hastayı ya da yaralıyı güvenli biçimde taşımak için çeşitli yöntemler vardır. Acil durumlarda hastanın sedyesiz olarak taşınması gerektiğinde uygulanacak yöntemler şunlardır: Beşik yöntemi: Zayıf hastaları veya çocukları taşımak için bir kolunuzu kalçanın altından geçirip öteki kolunuzu bel üstünden sırta doğru kavrayarak kucaklayın. Kendinizi iyice tartıp dengeledikten sonra yavaş ve...
  2. Hangi hasta nasıl öksürür?

Hangi hasta nasıl öksürür?

bebekler neden öksürür çocuklar neden öksürür çocuklar gece bebek gülerken öksürük Bugünlerde birçok insan öksürüyor. Astım, bronşit, sinüzit, grip, zatürree, tüberküloz, kulak iltihabı gibi öksürüğe neden olabilecek pek çok hastalık var. Ancak, her hastalıkta farklı özellikte öksürük oluyor. İşte, değişik hastalıklarda görülen öksürük tipleri. Üşütme öksürüğü Sebebi, halk arasında daha...
  3. 6. Sınıf İngilizce SBS Soruları (To Be & Have/Has Got)

6. Sınıf İngilizce SBS Soruları (To Be & Have/Has Got)

ingilizce sbs soruları 6sınıf ingilizce sbs soruları 6 sınıf 6sınıf testleri 6 sınıf testleri am, is are / Have Got - Has Got 1. My father's name _______ Ahmet. a) are b) am c) is d) I 2. Selin _______ got a pencil a) has b) are c) have d) is 3. This ______ my book. a) are b) is c) have d) has 4. We _______ students. a) are b) is c) have d) they 5. It is ________ elephant. a) are...
  4. 2014 Yılında SBS Nasıl Olacak?

2014 Yılında SBS Nasıl Olacak?

2014 sbs sınavı sbs sınavı 2014 2014 sbs sınavı nasıl olacak Sevgili melekler, bu yıl bildiğiniz üzere 8.sınıf öğrencileri SBS sınavına son kez girecek. Önümüzdeki yıl SBS sınavının nasıl yapılacağıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bir açıklama yaptı. Avcı'nın verdiği bilgiler doğrultusunda 2014 SBS sınavı şu şekilde olacak; 2014 SBS sınavı tek sınavlı ve test ağırlıklı...
  5. sbs

sbs

bnm diploma notum 85,67 sbs 350 sağlık meslek lisesine girebilir mym ?

Sayfayı Paylaş