gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni SBS Sistemi TEOGS Hakkında Bilgiler Burada!

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni sbs sistemi, teogs nedir, teogs sistemi

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu yıl SBS 8.sınıflarda son olarak yapıldı. Önümüzdeki yıl yani 2014 yılında SBS yerini TEOGS'ye bırakacak. 2013-2014 eğitim öğretim yılında uygulanmaya başlayacak Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sistemi (TEOGS) hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz..

TEOGS Sistemi Hakkında Bilgiler İçin TIKLAYIN!..

teogs.jpg

Yeni SBS Sistemi TEOGS Hakkında Bilgiler Burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Feriha Beril  Kayar Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Burada

Yeni Feriha Beril Kayar Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Burada

beril kayar hayatı beril kaya kimdir Sevgili melekler, ekranların reyting rekorları kıran ve başlaması dört gözle beklenen dizilerinden Adını Feriha Koydum dizisinde Emir'in yeni aşkını canlandıracak olan isim Beril Kaya hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere...:) Beril Kayar 1987 yılının 10 kasımında dünyaya İstanbul’da gelmiştir. Beril Kayar Oyunculuk serüveninden önce...
  2. SBS Yerine Yönlendirme Sınavı hakkında bilgiler

SBS Yerine Yönlendirme Sınavı hakkında bilgiler

SBS Yerine Yönlendirme Sınavı yönlendirme sınavı hakkında bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/psikoloji-ve-iliskiler/220367-2012-sbs-sinav-oncesi-ogrenci-ve-velilere-oneriler.html sunmuştuk. Bu gün ise 2013 yılında Sbs sınavlarının yerine gelecek olan yönlendirme sınahı hakkında bilgiler sunuyoruz...
  3. Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

HGS Hızlı Geçiş Sistemi Nerden Alınır Hızlı Geçiş Sistemi HGS Satış Yerleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi satış yerleri hakkında bilgiler sunuyor ve otoyol ücretleri hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. 8 milyon KGS kartın yerini HGS kartlar alacak. 5...
  4. Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

facebook yüz tanıma sistemi facebook yüz tanıma sistemi nedir Sevgili melekler, hemen herkesin bir facebook hesabı olduğunu düşünürsek hemen herkesi ilgilendiren, şimdi sizlerle paylaşacağımız ve facebook kullanıcıları arasında hayli tartışma yaratacak bir olaydan bahsetmek istiyoruz sizlere. Facebook yüz tanıma sistemi. Bu sistem güvenlik güçlerine yardım maksadıyla Avrupa'da uygulamaya...
  5. aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

Açıköğretimde not sistemi değişti deniyor acaba bu nasıl bir değişiklik bilgi verebilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş