gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Seçme Ramazan Manileri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Malum Ramazan ayı geliyor ve Ramazan ayını eskiler gibi yaşatmak adına sizlerden mümkünse Seçme Ramazan Manileri yazmanızı rica ediyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seçme Ramazan Manileri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ramazan manileri

ramazan manileri

Onbir ayın sultanı, Kıymetlidir her ânı, Süslersin şu cihânı, Hoşgeldin yâ Ramazan! Gökyüzünün melekleri Devran eder felekleri Bu ayda ikram edenin Zayi olmaz emekleri Aldanma sağa sola, Gel gidelim hak yola, Güzel oruç tutanın, Âkıbeti hayrola. Bu aya hürmet gerek, Nîmete şükür gerek, Mübârek Ramazan’da, Hakka ibâdet gerek. Cebimin ağzı dardır İçinde şeker vardır. Sabreyle aman...
  2. Ramazan Manileri

Ramazan Manileri

Ahmet ağa uyursun uyursun Uykularda ne bulursun Kalk al abdest, kıl namaz Sabahleyin cenneti bulursunAkşamdan pilavı pişirdim Gene karnımı şişirdim Çok mani diyecektim ama Defteri yolda düşürdümAldanma sağa sola, Gel gidelim hak yola, Güzel oruç tutanın, Âkıbeti hayrola. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Akşam ezanı dinlemek Sahur vakti...
  3. Ramazan Manileri...

Ramazan Manileri...

Ben cok begendim bu manileri Meleklerim... Ztn Maniler kendince cok güzellerdir, birde 11 ayin Sultani Ramazan isin icine girince, dahada hos olmus degilmi Meleklerim :):) Akşamdan pilavı pişirdim Gene karnımı şişirdim Çok mani diyecektim ama Defteri yolda düşürdüm Akşam ezanı dinlemek Sahur vakti yemek yemek Ramazana mahsus şeydir Gece davulcu söylemek Aldanma sağa sola, Gel...
  4. Komik Ramazan Manilerinden Seçmeler

Komik Ramazan Manilerinden Seçmeler

komik ramazan manileri komik ramazan sözleri komik, ramazan manileri, en güzel maniler, kısa sözler, komik sözler, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu güzel aya özel yazılmış esprili manilerden seçmeler sunuyoruz melekler :) Akşamdan pilavı pişirdim Gene karnımı şişirdim Çok mani diyecektim ama Defteri yolda düşürdüm Akşam ezanı dinlemek Sahur vakti yemek yemek Ramazana...
  5. Ramazanda Çalınan Maniler örnekler istiyorum

Ramazanda Çalınan Maniler örnekler istiyorum

Selam arkadaşlar mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum ne de olsa ramazandan önce ki son hafta sonu tatili bol bol eğlenin :) sizlerden mümkünse Ramazanda Çalınan Maniler için bir kaç örnek rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş