gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözleri
    Yağmur Altında Eriyorum Şarkısı Sözü Seda Sayan

Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü

Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Seda Sayan, bir ilke imza attı ve hiç te tarzı olmayan bir soundda rock soundunda bir şarkı seslendirdi. Sayan'ın seslendirdiği Yağmur Altında Eriyorum şarkı sözü şimdi sizlerle paylaşıyoruz.. :)

Gittin diye kalbim şimdi katran karası
    Seninle yer gök aşk beyazıydı
    Yediveren gülleri gibi değil miydik biz?
    Şimdi senden kalan sade hicran yarası
    Yediveren gülleri gibi değil miydik biz?
    Şimdi senden kalan sade hicran yarası
    Hani ne oldu bitmeyen tutkulu geceler
    Sen değil miydin asla bırakmam diyen?
    Eşyalar toplanmış, gözümde gölgeler
    Hiçbir işe yaramadı sadakat dolu sözler
    İşte yine yağmur altında yürüyorum
    Yüzümdeki her damlaya sen diye seviniyorum
    Sen başka kollarda aşkı ararken
    Ben yağmur altında sana eriyorum
    İşte yine yağmur altında yürüyorum
    Yüzümdeki her damlaya sen diye seviniyorum
    Sen başka kollarda aşkı ararken
    Ben yağmur altında sana eriyorum

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Sinem_Yaz yağmuru şarkı sözü

Sinem_Yaz yağmuru şarkı sözü

Senden çok uzakta bir yerlerdeyim Bazen sevinç kederlerdeyim İnan tatlım kandım senin aşkına Her yağmur yağdığında Gözlerin hep aklımda Adını ne zaman ansam Yağmur yağar buralara Kısacık bir aşktı bu yaşadığımız Tatlı bir oyundu oynadığımız Sence başka ne olabilir bu Bence üzerimize Yağan bir yaz yağmuru Bence üzerimize Yağan bir yaz yağmuru
  3. Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü Yalın Kalpten Dudağa Başarılı şarkıcı Yalın 'ın seslendirdiği Kalpten Dudağa şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Kalpten Dudağa Bi cesaret geliver yanıma Öyke bir anda olur olur Olur mu olur Korkunun ecele faydası eğer aşksa Olur olur güzelde olur Süslemeden düşünmeden Kalpten dudağa öyle saf Akla hiç değmeden Asaletin kabul yine sende dursun Varsa...
  4. Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü lazım bana SEda nın yeni albümünü merak ediyorum doğrusu uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyorda :)
  5. Sezen Aksu'dan Aşk Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Sezen Aksu'dan Aşk Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Bu konu; Sezen Aksu Aşk şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müzik dünyasının bir numaralı isimlerinden Minik Serçe lakaplı Sezen Aksu şarkılarından biriyle daha sizlerleyiz. Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve yapımcı kimliğiyle Türk halkının gönlünde yer eden Sezen Aksu, 1983-1985 yılları arasında Eurovisiona gitmek için de Türkiye elemelerine katıldı....

Sayfayı Paylaş