gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü lazım bana SEda nın yeni albümünü merak ediyorum doğrusu uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyorda :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözleri Yağmur Altında Eriyorum Şarkısı Sözü Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkı Sözü Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Seda Sayan, bir ilke imza attı ve hiç te tarzı olmayan bir soundda rock soundunda bir şarkı seslendirdi. Sayan'ın seslendirdiği Yağmur Altında Eriyorum şarkı sözü şimdi sizlerle paylaşıyoruz.. :) Gittin diye...
  2. Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum aranızda Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen ricamı yerine getirsin.
  3. Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkısını biliyorsanız bana acil tarafından sözlerini de yazmanızı rica ediyorum lütfen Musa Eroğlu Zamansız Yağmur Şarkı Sözü istiyorum!
  4. Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kasma Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yalın Kasma Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyor ve hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum.
  5. Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

selam arkadaşlar ben acele tarafından sizlerden Depar Hediye Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Depar Hediye Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş