gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seda Üren 'den Aşkın Kimyası Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Seda Üren Aşkın Kimyası şarkı sözleri Seda Üren Aşkın Kimyası şarkısı sözü

Sevgili melekler, bu yazımızda Seda Üren 'in yeni çıkardığı albümden, Seda Üren Aşkın Kimyası şarkı sözleri ile karşınızdayız :)

Zorla güzellik olmuyor
    Sevdim demekle bitmiyor
    Bakalım varmı bir geleceğimiz
    Aşk mı bizim tek seçeneğimiz
    Kader adaleti kaydediyor
    Herkes ektiğini biçiyor
    Uymadı bu aşk her ikimizede
    Şık uymadı yan yana imzamız
    Sen beni deli gibi sevdende
    Malesef tutmadı kimyamız

Seda Üren 'den Aşkın Kimyası Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astrolojide aşkın kimyası

Astrolojide aşkın kimyası

Astrolojide aşkın kimyası Doğduğunuz andan beri ilişki kurmaya başlarız; önce anne ve babamızla ve en yakın akrabalarımızla, daha sonra arkadaşlarımızla ve aile çevresinin dışındaki diğer kişilerle; ama bize en çok mutluluk ve acı yaşattıran ilişkiler, en derin duygusal ve cinsel tepkiyi öğreten ilişkilerdir ve buna öncelikle evlilikte yaşanır. Kişi genelde, bir sorunu çözmeye çalışırken...
  2. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  3. Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözü istiyorum sizden

Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum aranızda Seda Üren Aşkın Kimyası Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen ricamı yerine getirsin.
  4. Şarkıcı Seda Üren Gözaltında !

Şarkıcı Seda Üren Gözaltında !

Bu konu; Seda Üren gözaltında hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu çıkmayan şarkıcı Seda Üren güvenlik güçlerince gözaltına alındı. Operasyon hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, gözaltı sayısının fazla olduğu bildirildi. İşte detaylar... İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, çok sayıda adrese şafak...
  5. Ziynet Sali 'den Ruh İkizim Şarkısının Sözleri

Ziynet Sali 'den Ruh İkizim Şarkısının Sözleri

Bu konu; ziynet sali ruh ikizim şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez 'e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ziynet Sali 'den Ruh İkizim şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Ziynet Sali Ruh İkizim Şarkı Sözleri Bir derdim var sana hemen açılmam lazım Kalp ağrım çok sana hemen kavuşmam lazım Sabır taşı...

Sayfayı Paylaş