gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sembollerin anlamı ne

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

Fotoğraf0477.jpg Fotoğraf0478.jpg Fotoğraf0478.jpg Fotoğraf0479.jpg Fotoğraf0480.jpg Fotoğraf0481.jpg bana bunu küçükken bir kadın vermişti tanımıyorum kadını yolda giderken verdi sadece bunu biliyorum bende bunu annemin çeyiz sandığına koymuştum geçenlerde annem bakmak için açtığında görüp aldım tabi küçükken merak etmedim ama bu küpün etrafındaki bu sembollarin anlamını çok merak ediyorum bilen varsa lütfen cevap yazsın.

Ekli Dosyalar:

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bende cok merak ettim o_O

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    birde bana sor meraktan öleceğim bakmadığım site kalmadı ama yinede bir sonuç yok.
    asıl sorun ben onca sene o taşı orada nasıl unuttum.

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    cevap bekliyorum lütfen...

sembollerin anlamı ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlının armasının üstündeki sembollerin anlamı!

osmanlının armasının üstündeki sembollerin anlamı!

osmanlı dövmeleri arapça dövmeler ve anlamları sembollerin anlamı üç hilal dövmeleri osmanlının sembolü Osmanlı armasının üzerindeki sembolleri en tepeden başlayarak şöyle sıralayabiliriz: En tepede bir güneş şekli ve onu çevreleyen güneş ışıkları vardır. Güneş şeklinin ortasında armanın ait olduğu dönemin hükümdarlarının tuğrası yer almakta. Onun altındaki yukarıya açık hilalin üzerinde...
  2. Sayilarin Sembollerİ

Sayilarin Sembollerİ

eski sayı sembolleri sayı sembolleri sayıların eski sayıların sayılar için kullanılan semboller SAYILARIN SEMBOLLERİ Sayılar nicedir kozmik düzenin göstergesi olarak algılanmaktadır. Bu kanı büyük olasılıkla Babillerin gece-gündüz, ayın dönemleri, yıl içindeki mevsimler gibi düzenli evrensel döngüleri gözlemlemelerinden gelmektedir. Birçok kültürde sayılar sembollerle yüklüdür ve Numeroloji...
  3. Mitolojik Semboller

Mitolojik Semboller

sıkca karşılaşılan dini semboller mistik semboller ve anlamları mitolojik ve anlamları dini mitolojik simgeler Lakşmi Yıldızı, bir kompleks {8/2} yıldız figürüdür. Hinduizm'deki sembollerden olan bu yıldız sembolü, tanrıça Lakşmi'nin Aşthalakşmi, sekiz formu veya "servet çeşitleri"ni temsil etmektedir. Ambrosia Ambrosia, Yunan mitolojisine göre kimi zaman Tanrıların...
  4. Addetmek Ne Anlama Geliyor ?

Addetmek Ne Anlama Geliyor ?

Addetmek Ne Demektir Addetmek Anlamı Nedir Sevgili melekler, genelde eskiler cümlelerinde eskiden daha çok kullanılan kelimeler kullanırlar ve bizler bu kelimelerden bazılarını anlamayabiliriz. :) Bu yazımzıda sizlere işte o kelimlerden Addetmek Ne Demektir açıklamaya çalışacağız.. Addetmek: Saymak ''Üftade artık meseleyi kapanmış addediyor.''
  5. Ekmeleddin Ne Anlama Geliyor?

Ekmeleddin Ne Anlama Geliyor?

ekmeleddin ne demek, ekmeleddin anlamı, ekmeleddin manası Sevgili melekler, özellikle siyasetle ilgilenenlerin bildiği, Cumhurbaşkanlığı seçimi için adı CHP'nin adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adının anlamını merak edenler için bu konumuzu açıyoruz. Ekmeleddin günlük hayatta duyulan bir isim olmadığından belki de pek çoğunuz benim gibi bu ismi ilk kez duyuyorsunuz. Peki bu ismin anlamı...

Sayfayı Paylaş