gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben Boynuz Takmak Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir bilen varsa bana yazsın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Boynuz Takmak Deyimi Ne Anlama Gelmektedir

Boynuz Takmak Deyimi Açıklaması

Boynuz Takmak: Karısı tarafından aldatılmak, karısının veya yakınlarından bir kadının iffetsizliğine aldırmamak.

"Onlar da sana seksen zamparayla boynuz taktırdılar ya."

Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş Köşe Deyiminin Anlamı Nedir

Baş Köşe Deyiminin Anlamı Nedir

Baş Köşe Deyiminin Anlamı Nedir ? Arkadaşlar geçenlerde duydum Baş Köşe Deyimini acaba bu deyimin anlamı nedir?
  2. Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Arkadaşlarım ben baş vermek isimli deyimiin anlamını manasın arıyorum yardımcı olabilecek kimse var mı teşekkür ediyorum.
  3. Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar acaba aranızda Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Ben bu deyimin anlamını çok merak ettim de neler için söylenir bir de örnek verirseniz sevinirim.
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş