gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Basma (Kafasına) Vur Elinden Ekmeğini Al Deyiminin Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Basma (Kafasına) Vur Elinden Ekmeğini Al Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan arkadaşlarıma şimdiden tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Basma (Kafasına) Vur Elinden Ekmeğini Al Deyiminin Anlamı: Karakter olarak uysal olan kişilerin elinden bir şeyi almak çok kolaydır. Kimseye ses çıkarmaz ellerindeki hemen karşısındaki kişilere verenler için kullanılan bir deyimdir.

Basma (Kafasına) Vur Elinden Ekmeğini Al Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al Tabancayi vur beni...

Al Tabancayi vur beni...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Baş Başa (Kafa Kafaya) Vermek Deyiminin Anlamı

Baş Başa (Kafa Kafaya) Vermek Deyiminin Anlamı

Baş Başa (Kafa Kafaya) Vermek Deyiminin Anlamı nedir bilenler yazsın bakalım arkadaşlar:)
  3. Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir son zamanlarda annem yengem için bu cümleyi çok kullanıyor bende haliyle merak ettim acaba ne demek istiyor diye :)
  4. Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir

Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir

Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını çok merak ettim bilen varsa yazsın bana
  5. Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı nedir

Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı nedir

Bir çok deyim biliyorum anlamlarını da biliyorum ama Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyimini ilk defa duydum yahu ne demek bu Biz Attık Kemik Diye El Kaptı İlik Diye Deyiminin Anlamı merak ettim:S

Sayfayı Paylaş