gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Abam Var Atarım Nerde Olsa Yatarım Deyiminin Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir Abam Var Atarım Nerde Olsa Yatarım Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açılımını yazarsanız sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Abam Var Atarım Nerde Olsa Yatarım Ne demek
    Bir Abam Var Atarım Nerde Olsa Yatarım Deyiminin Anlamı:Tek başına bulunan kimsenin istediği yerde barınıp rahat edebileceğini anlatan bir sözdür.

Örnek Cümle:

Benim kaybedecek bir şeyim yok Bir Abam Var Atarım Nerde Olsa Yatarım sen kendini düşün.

Bir Abam Var Atarım Nerde Olsa Yatarım Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayda Yılda Bir Deyiminin Anlamı

Ayda Yılda Bir Deyiminin Anlamı

Ayda Yılda Bir Deyiminin Anlamı nedir lütfen çarçabuk bana Ayda Yılda Bir Deyiminin Anlamını yazın hanımlar
  2. Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir bu sözü geçen duydum çok merak ettim kimin için ve neden söylenir acaba?
  3. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını
  4. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)
  5. Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Selam hanımlar acaba aranızda Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamını bilen varsa yazsın bana da

Sayfayı Paylaş