gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Sen bu kalbi taniyormusun? Sadece sana carptigini, sensizken parcalandigini ve hasretine dayanamayip kan agladigini biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini?

Bu kalp seninle carpiyor...
    Sen bu kalbi taniyormusun?

Ne yaptin sen bana? Neden?
    Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun icin agladim, onunla güldüm, bazi geceler hasretine dayanamayip öldüm dirildim ben, hemde o hic tanimadigim biri icin.

Degermi sence bütün bunlara?

Bir gün pisman olup “lanet olsun” diyecekmiyim bu duygularima?
    Yoksa ömrüm boyu mutlu kalip, iyiki asik olmusum´mu diyecegim bu hic tanimadigima?

Sevinecekmiyim onun icin bunlari yasadigima?

Cevab SEN ver bütün bunlara!
    Ben kendimi anliyamiyorum dogrusu, hic tanimadigim birine nasil asik oldum ben?
    Neyine kandim, o tatli gülüsüne, masum bakislarina yoksa samimiyetine mi?

Nasil bu kadar kolay benim yasama sebebim oldun sen?

Bu kadar kolaymi bu degerli canin birine böyle baglanmasi, onsuz kendini yarim hissetmesi?

Ben kendimi anliyamiyorum dogrusu!
    Evet bu güne kadar hic bi zaman pisman olmadim, hep cok sansli hissettim kendimi seni tanidigim icin!

Cünkü sen herkezden farklisin!!!

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN
    Ben kendimi anliyamiyorum dogrusu!
    Evet bu güne kadar hic bi zaman pisman olmadim, hep cok sansli hissettim kendimi seni tanidigim icin!

Cünkü sen herkezden farklisin!!!

woww güzel cümlee...​

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Teşekkür ederim annem

Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. sen bu kalbi tanıyormusun?

sen bu kalbi tanıyormusun?

Sen bu kalbi tanıyormusun? Sadece sana çarptıgını, sensizken parcalandığını ve hasretine dayanamayıp kan agladığını biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...
  3. demir'i tanıyomusunuz?

demir'i tanıyomusunuz?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya’da doğdu. Eğitimini; Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümününde son sınıf öğrencisi olarak devam ettirmektedir. Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Murat Yıldırım; okuldaki tiyatro bölümüne girerek oyunculuğa ilk adımı atmış oldu. Tiyatro bölümündeki arkadaşları vasıtasıyla televizyon dünyasına giren Murat Yıldırım’ın televizyonla ilk tanışmasını...
  4. Sen bu kaLbi tanıyor musun ..

Sen bu kaLbi tanıyor musun ..

Sadece sana çarptıgını, Sensizken parçalandığını Ve Hasretine dayanamayıp Kan ağladığını biliyor musun? Hissedebiliyor musun sana olan duygularını, İlk ve son aşkını, Senin için kopan fırtınalarını? Bu kalp seninle çarpıyor... Sen bu kalbi tanıyor musun? Ne yaptın sen bana? Neden? Senin yüzünden hiç tanımadığım birine aşık oldum, Ona bütün hayatımı adadım,...

Sayfayı Paylaş