gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sen Bu Şehirden Giderken

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sen giderken bu şehirden ben bu şehirden giderken [​IMG] Bu gece herşeyden vazgeçtim
    Bu geceye karışırken kendimden geçtim
    Dertlerimi karanlığa emanet ettim
    Gözyaşlarımı gözlerime bana hapsettim

Benim diğer yarımsın
    Artık yalnızsın
    Bu şehir sensiz düşman bana
    Sen benim karanlığımsın

Senden geçmek kolay değil
    Zaman dar oldu
    Herşeyden kaçsamda
    Hayat zor oldu
    Sen giderken bu şehirde
    Zaman durdu
    Geceler artık düşman bana
    Canım yanar oldu.

Sen Bu Şehirden Giderken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu şehirden giderken

bu şehirden giderken

Giderken... Giderken yanına bunları da al. Bu düşler sana aitti içimde. Her yazdığım sözcüğün arasına seni bu kadar iliştirmem ve seni bu kadar her sözcükten fazlasıyla sevmem sana ne kadar dokunduysa, bu ayrılık da bana o kadar dokundu işte… Gidişindeki solgun yüzün ve içindeki kırgın düşlerle giderken, bunları da yanına al. Bu şehrin sokakları seni özleyecekler çünkü. Çünkü her...
  2. Bu Şehir

Bu Şehir

bu şehir insana tuzak kuruyor bu şehir insanı uzak kılıyor bu şehir insanı hayli yoruyor bu şehir insanı hep kandırıyor senin için yazılmış her şiir bu bedenin olsa keşke bak bir ömrü verecem işte bu şehir benim bir demir atmış ki gönlüm yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var anılarım çocukluğum ve geleceğim bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım ne kadar...
  3. sen giderken......

sen giderken......

Sen giderken ben yüreğim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredeceğim. Ta ki karanlığın içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacağım. Attığım her adım beni senden biraz daha uzağa götürecek.. İki damla yaş akacak gözlerimden yüreğime..Her damlada seni çağıracağım.. Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce. Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi, ama aklıma...
  4. Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun

Kar Yağıyor bu Şehire!.. Ve Sen Yoksun

Senden ayrılalı kaç yıl oldu, kaç asır geçti, kaç yaz, kaç kış, kaç gün, kaç ay..? Saymadım.. Sen giderken ardında bir dağbaşı yalnızlığı bıraktın bana. Bir çöl ıssızlığı, yokluğun kimsesizliğim oldu, yokluğun kederim, söyle şimdi ben nerelere giderim… Yağmurlar bu şehre kızgın artık, yağmıyor sokaklara… Şimdi kar içinde bedenim, buza döndü dünya... Sen gittin kar yağıyor bu şehire! Ve ben...

Sayfayı Paylaş