gebe
  1. Birgül

Birgül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

SEN vefasız sen sevildigini bilmedinki

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Birgül tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [FONT=Lucida Handwriting, Cursiva]Ah, ah! Bir bilsen... Ben seni nasıl sevmiştim.
    Bulutlar kadar yüksek,
    Yıldızlar kadar ulaşılmazdın.
    Ben seni böyle mi sevmiştim?
    Saçına düşen yağmurdan,
    Ayağını bastığın yerden,
    Gözlerine vuran ışıktan
    Kıskanarak sevmiştim.
    Ben seni böyle mi sevmiştim?
    Gece karanlığında sevdim ben seni,
    Issız kaldırımlarda yürürken.
    Kışın ayazında sevmiştim seni,
    Ellerim titrerken içim yanarcasına.
    Varlığında değil sadece
    Yokluğunu bile sevmiştim.
    Bir çiçekte yüzünü görür,
    Bir dalgada sesini duyar gibi,
    Rüzgardan kokunu alarak
    Sevmiştim seni.
    Ben seni öyle mi,öyle mi sevmiştim?
    Kendimi sende unutarak
    Ölümüne, delicesine
    Hem nasıl, hem de nasıl sevmiştim seni?
    Ah! Bir bilsen nasıl sevmiştim seni.

SEN vefasız sen sevildigini bilmedinki
    alıntı

[/FONT]

SEN vefasız sen sevildigini bilmedinki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

. Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim... Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim... Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı... Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm... Sessiz, sakin,...
  2. sen hiç bilmedin...

sen hiç bilmedin...

Issız gecem ve ben...Bu şafak ağırır mı?Sanmıyorum.Bekliyorum,bekliyorum.Kulağım duvar saatinin tik tak seslerinde,gözlerimse zamanın yavaş akışını şaşkınlıkla izlemekte,yok bu geceden sabah olmayacak. Yüreğimin daralışını belki ılık bir duş hafifletir düşüncesiyle,suyun altına atıyorum kendimi.Biraz olsun kendime geldiğimde ,bir havluya sarılıp kurulanıyorum ve bir an aynaya dalıyor...
  3. suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

suskunlar dizisi sen hiç bilmedin anne sözleri

Suskunlar dizisinde yayınlanan sen hiç bilmedin anne şarkısını arıyorum sözleri var mı acaba ?
  4. Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun

Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun

Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri Sen Hiç Bilmedin Anne Sözleri Suskunlar Dizisi Ekranların ilgiyle takip edilen dizilerinden Suskunlar dizisinde çalınan parçalardan biri olan Sen Hiç Bilmedin Anne şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Sevenler için Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri... :) Ne Günah İşledimde Tuttular Dört Duvar Arasına Atttılar Öylesine Canımı...
  5. Zeytin Tepesi Son Bölümde Çalan Parça "Ah Sen Bilmedin"

Zeytin Tepesi Son Bölümde Çalan Parça "Ah Sen Bilmedin"

zeytin tepesi müzikleri, zeytin tepesi son bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor, zeytin tepesi son bölümde yandı gönlüm sözleri Ekranların yepyeni dizisi "Zeytin Tepesi" yeni olmasına rağmen özellikle müzikleri ve farklı bir konusu ile ilgi çekmeye devam ediyor. Zeytin Tepesi dizisinin şu sıralar yeni bölümle ilgili ekranlarda dönen fragmanında çok hoş bir parça birçok kişinin...

Sayfayı Paylaş