gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

!!!SeninLe MutLuyum!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

mutluyum seninle seninle çok mutluyum çok senle

RüyaLar bazen güzeL bazen acı vericidir.HayaLLer ise her zaman mutLuLuk üzerinedir.ßazen hayaLLer bir çok $eyi deği$tirebiLir.Ama hayaL ve gerçeği karı$tırmamak gerekir.Sen de sevgiLim benim hayaLLerimin prensi her$eyimsin...Ama bazen gerçek oLuğ oLmadığından çok endi$eLeniyorum...ßazen sadece bir hayaL mi acaba bu diye düşünüyorum...Çünkü beni bu kadar mutLu eden şeyLer sadece hayeLLerimde taki sen kar$ıma çıkıncaya kadar..SeninLe tanı$tığım iLk andan beri her$eyi mutLuLuğum için yaptın.Peki ya ben?ßen ne yapabiLdim senin için?Sadece kuru bir sevgi verdim..Ama benim sevgim o kadar büyükki ne keLimeLer nede ba$ka bir $ey anLatmaya asLa yetmez...Sevgim seni mutLu edebiLecekmi peki orensim...Sevgimsen ba$ka onun kadar güzeL verebiLeceğim bir $et oLduğundan emin değiLim prensim...Sevgim kattiyyen bitmez ve ne oLursa oLsun hep yanında mutLu oLurum ben senin yanımda oLman yeterLi benim mutLuLuğun için...

HayeLLerimin prensisakın uyandırıLmama izin verme uyanırsam o günLere geri dönerim..Sensiz o günLere...O günLere dönmek istemiyorum prensim..Sakın uyandırıLmama için verme koru beni..!Sensiz oLursam kaLpsiz, ya$ama sebebi oLmadan nefes aLamadan ya$ayamam..Ya$amam için sana ihtiyacım var...O yüzden izin verme birtanem uyandırıLmama...ßu güzeL hayaLden uyandırmasın kimse beni...ßen hep seninLe hep mutLu oLmayı istiyorum ve Seni Çok Seviyorum...

!!!SeninLe MutLuyum!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Sen Mutlu Ol

Soner Arıca - Sen Mutlu Ol

soner arıca inim inim inlesem Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüpte hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlasam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inlesem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri...
  2. Lerzan Mutlu - Nerdesin Sen

Lerzan Mutlu - Nerdesin Sen

lerzan mutlu neredesin sen neredesin sen ah kiminlesin neredesin sen kiminlesin sen beni böyle bırakıpta gidemezsin sen uydun eller sözüne beni sensiz bıraktın kimler aldattı seni hangisine inandın kimler aldattı seni hangisine inandın o sözlere aldanıp gitmezsin sandım kim bilir sen nerdesin hangi yaban eldesin seni nasıl seni nasıl özledim olamazsın başkasıyla yapamazsın başkasıyla...
  3. Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Nasıl bir kalp bıraktın Bilir mısın ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlaşam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inleşem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla...
  4. mutluluk seninle mutlu

mutluluk seninle mutlu

Senelerdir evliydiler. Sevgi ağacını sabırla besleyip meyvelerini bu dünyada tatmak, sonsuz hayatta yemekti duaları. Dualarını işiten yaratıcıları da onlara iki evlat hediye etmişti. Küçük zorluklar, büyük mutluluklar içinde yaşıyorlardı. Bir yaz tatilinde anne ve çocuklar tatile çıktılar. Baba çalıştığı için gidemedi, günleri yalnız geçirmek zorunda kaldı. Ama, yalnızlık ona göre...

Sayfayı Paylaş