gebe
  1. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Sensiz bilmem kaçıncı gün askerim...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında EMİNE_HASAN tarafından paylaşıldı.

:asigim:Birtanem sensiz geçirdiğim 13.gün daha ama ben seni çok özledim sevgilim .Sensiz geçirdiğim geceler sesini duymadığım günler geçmiyor aşkım bitmiyor.Geçer diyorum biter her geçen gün biraz daha artıyor özlemim ben sana ne çok bağlanmışım meğer.Senin var olduğunu bilmek bana yetiyor aslında gözlerin gülüşlerin geliyor aklıma beni güldürüşlerin.Sen gel biz birlikte çok mutlu olucaz seni mutlu etmek için elimden geleni yapıcam ben.Aşkım vanımızı bekliyor bende vatanım biran önce gelsin diye bekliyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM .biticek bu günler:asigim:HASAN:asigim:EMİNE..

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    köşen hayırlı olsun canım yeni gitmiş askere ne demeli allah kavuştursun

3. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım daha yeni gitti sağol canım AMİN.

4. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm asker yolu bekleyen arkadaşlarımı bu köşeye bekliyorum:):):) Hep birlikte şafak sayalım..

Sensiz bilmem kaçıncı gün askerim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Sensiz İki Gün

Hakan Taşıyan - Sensiz İki Gün

Nere gizlendimse aşikar oldum Hedefte gördüler sensiz iki gün Dertler avcı oldu ben şikar oldum İnsafsız vurdular sensiz iki gün (Nakarat) Ayağıma prangalar taktılar Gözlerimi dağladılar yaktılar İki koldan bir alnımdan çaktılar Çarmaga gerdiler sensiz iki gün Kaale almadılar dileklerimi Yarasalar emdi iliklerimi Bükülmez sandığım bileklerimi Kırk yerden kırdılar sensiz iki gün
  2. Tarlusal kullananlar kullanıp kaçıncı gün adet oldunuz ?

Tarlusal kullananlar kullanıp kaçıncı gün adet oldunuz ?

Selam kızlar bu polistik yüzünden ben yaklaşık 3 aydır adet olamıyorum yani adet oluyorumda çok gecikiyor sizden ricam şudur, tarlusal kulanan varmı aranızda ben kullanıyorum, bu adet söktürücü tarlusal dan günde 2 sabah 2 akşam olmak üzere üç gün kullandım ve biteli bir hafta oldu hala adet olmadım. Bunu kullanan var mı teşekkür ediyorum. Bu normal bir durum mu kızlar merak ediyorum ???

Sayfayı Paylaş