gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç bereketsiz şarkı sözleri, serdar ortaç 2014, bereketsiz şarkısının sözleri

Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın 2014 yılı albümü müzik marketlerde satışa sunuldu. 12sinin söz ve müziği kendine ait olmak üzere bu albümde tam 14 parça seslendiren Ortaç'ın bu albümünden "Bereketsiz" şarkısının sözleri şöyle...

serdar-ortaç-2.jpg

Sevmek ayrı bir dert, sevmemek ayrı
    Aşk bir anda biter mi güzelim gerçek olsaydı
    Korkmuyorum ayrılıktan sen de korkma sakın
    Belki aşk için vakit erken belki çok da yakın

Konuşarak halledemezsek
    O zaman küser ayrılırız biz
    Güzelim aşk çok yürek ister
    Sende aşklar bereketsiz.

Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

gururla harcadım elimde kalanı, çiçekler aldım sarmadı yaramı, acı bile kendine getiriyor adamı, bir dikili ağacım yok. iyileri yakacak,kötülere bakacak, daha iyi çıktımı,beni bile satacak, yolun ötesinden yüreğime akacak, aşka inancım yok. acıları tatmam gerek açığı kapatmam gerek kopunca senden,en hoş yerinden iki göbekatmam gerek ne tende duygu,ne de biraz uyku yürek de lazım çok nazara...
  2. Serdar Ortaç - Heyecan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Heyecan Şarkı Sözleri

yıllar önce rasladım aşka muhtelif yerlerden yürütüp canım çekti gördüğüm anda oda tesadüf. bilirmiydim ayrılacağımı hüzün kadar sarsılacağımı daldan dala savrulacağımı oda tesadüf. deliler gibi yanıyorum , yuvadan uçup gidiyorum yaşım özne den büyük ama seni, adım adım sayıp seviyorum. heyecandan ismini bile, kazıdım bitik yüreğime senin aşk diyen o diline bile, doyamadım telaşlanıyorum....
  3. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  4. Serdar Ortaç "Acılarımız Bir" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Acılarımız Bir" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç acılarımız bir, acılarımız bir şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın merakla beklenen 20.yıl albümü "Bana Göre Aşk" piyasaya çıktı. 14 parçadan oluşan Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan şarkılardan "Acılarımız Bir" şarkısının sözleri şöyle... Bir yağmur olsam göklerde Bir deniz olsam Ele güne sorup anlaşsak Ve ben...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...

Sayfayı Paylaş