gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Dertli Dünya

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dertli dünyaya ettiğinden Bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden
    Ayrılık ne demek

Nerde akşam orda sabah
    Gün geceye karışık
    Kalbim talimli tam yerinden
    Kopmaya alışık

Git işine yıkıl karşımdan
    Ne hayır gördüm aşkından
    Yar toprağından taşından
    Ne istediysen boş

Ne yazık ki aklın şaşmış
    Nasıl Allah korkun varmış
    Ahhh adalet kimlere kalmış
    Ne söylediysem boş

Deli dünya dünya şansım yok
    Kimi sevsem kıymet bilmez
    Zümrüt olsan, yakut olsan
    Gücün aşkımı almaya yetmez

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Murat Yeter

Serdar Ortaç - Dertli Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Kararsın Dünyam

Serdar Ortaç - Kararsın Dünyam

Bir sabah yağmurla ıslandığın gün Yüzüme bakmaya utanacaksın Bende bıraktığın hatıraları Ömrünce ah çekip ağlayacaksın Kimseler görmeden güzelliğini Benimle mahşerde yaşlanacaksın İçimde son kalan mutsuzluğun Bana katlanmaya alışacaksın Sanma ki dünyama güneş doğacak Sen yoksan bir daha gün doğmayacak Kararsın dünyam yıkılsın dağlar Artık kendimden başka dostum yok Sen demez miydin erkek...
  2. Serdar Ortaç - Asrın Hatası

Serdar Ortaç - Asrın Hatası

Bir kere sevdi gönül Mevsim bahar olsa da Yandı tutuştu gönül Kalbi bir taş olsa da Bin kere söylüyorum Bir kere dinlesen Bak yine söylüyorum Aşk için ölmese de Değmez sana değmez Aşkın öyle çok büyük ki Kimseye boyun eğmez Bilmez kıymet bilmez Yaran öyle çok derin ki Kimse onu silemez Allah'tan kork Sevmekten kork Başka çaren yok Karşıma bir daha çıkma sakın Bence bu asrın...
  3. Serdar Ortaç 2008 Nefes

Serdar Ortaç 2008 Nefes

Nefes almaya hazırmısınız? Uzun ve yorucu geçen kış mevsiminin ardından, bütün bir yaz, Serdar Ortaçla derin bir Nefes almaya ne dersiniz? Serdar Ortaç, birbirinden güzel 16 yeni şarkı ile yaza merhaba demeye hazırlanıyor, Türkiye’nin en başarılı aranjörlerinin emek harcadığı ve kayıtları Londra dahil olmak üzere 5 ayrı stüdyoda gerçekleşen albüm, 500.000 dolarlık bütçesi ile, sezonun en...
  4. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  5. Serdar Ortaç Konseri

Serdar Ortaç Konseri

Türk pop müziğinin starı Serdar Ortaç, 5 Haziran Cuma Gecesi Anadolu yakasını coşturacak! İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak . Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon...

Sayfayı Paylaş