Serophene,klomen ve çeşitli ilaçlarla hamişlik isteyenler

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

serophene kullananlar serophene ile hamile kalanlar kullanımı kullanıp hamile kalan varmı merhaba kızlar ben bu ay serophene die ileç kulannıcam başladık bakalım hadi hayırlısı liste yapmayı düşünüyorum ilaç yöntemiyle hamile kalmak isteyenler için. ama bana yardımcı olun çalışıyorum her daim taki edemeyebilirim başlıyorum

:leylek listemiz :leylek

nick ilacın adı başlama tarihi beklenen adt. tarihi

*jellibon* serophene 23.10.2009 17.11.2009

:hamileyim: hamişlerimizin listesi :hamileyim:

2. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

:nazar: Bismillahirrahmanirrahim :nazar: :leylek listemiz :leylek

nick...........................ilac...............başlama t....................beklenen adt.tar.

*jellibon*..........serophene..........23.10.2009..................17.11.2009

:hamileyim: hamişlerimizin listesi :hamileyim:

Son düzenleme: 23 Ekim 2009
  3. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

arkadaşlar ben düzenleme yapamazsam yardım istiyorum lütfen listeyi düzenleyin katılmak isteyen buyursun. inşallah hamiş listemiz oluşur

4. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

ne güzel yanlızım :minik:

5. zeybek

zeybek Yeni Üye

slm kızlar ben yeni katılıorum size inş hepimize rabbim nasip eder bebişler aminn

6. sinirlisincap

sinirlisincap Yeni Üye

slm arkadaşlar bende yeni katılıyorum uzun süredir takip ediyorum sayfayı serophane kulanmaya başladım bugün işallah sonuç alırım...

7. merve güneş

merve güneş Forum Okuru

slmm arkadaslar bende yenı rastladım sayfanıza bende 8 aydır evliyim bende eşimde bebiş çokk astiyoruz ben su an klomen kullandım bugün yeni bitti... hayırlısı dua edinnnn:)

8. merve güneş

merve güneş Forum Okuru

slm arkadaslar bende yeni katılıyorum 8 aydır evliyim bebiş istiyorum bugün klomen kullandm son günüydü rabbim inş hepimize nasip ederrr

9. Arzu36

Arzu36 Forum Okuru

Merhaba arkadaslar,
    Ben de bu ay kullandim ilk, cok umutlanip sonra hayal kirikligina ugramak istemiyorum ama inshAllah ise yarar. Umarim hepiniz evlatlariniza kavusmusdunuzdur..

Serophene,klomen ve çeşitli ilaçlarla hamişlik isteyenler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

klomenle hamilelik belirtileri klomen sonrası serophene kullanıp hamile kalanlar serophene kullanıp hamile kalan varmı klomen tedavisinden sonraki aşama klomen kullanıp sonrada migdesi bulanan varmı birde cok şiştim kızlar cok rahatsızlık verdi şişlik kasık agrım falaket belimde agrıyor ama o cok değil klomen kullanıp bunları yaşıyan varsa bana yardım etsin hamiş kalımıyım
  2. klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  3. klomen ve kist yırtılması

klomen kullanımından kaynaklanan kist yırtılması amaliyatı sonrası gebelik ne zaman olmalıdır:ebebek:
  4. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. serophene kullanıp hamile kalanlar

,
  2. serophene kullanıp hamile kalan varmı

,
  3. serophene kullananlar

,
  4. Serophene kullanıp hamılekalanlar,
  5. serophene kullanıp hamilelik,
  6. serophene gebelik www.meleklermekani.com,
  7. srophone içip hamile kalanlar varmı