Serophene,klomen ve çeşitli ilaçlarla hamişlik isteyenler

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Serophene,klomen ve çeşitli ilaçlarla hamişlik isteyenler
serophene kullananlar serophene ile hamile kalanlar kullanımı kullanıp hamile kalan varmı
merhaba kızlar ben bu ay serophene die ileç kulannıcam başladık bakalım hadi hayırlısı liste yapmayı düşünüyorum ilaç yöntemiyle hamile kalmak isteyenler için. ama bana yardımcı olun çalışıyorum her daim taki edemeyebilirim başlıyorum

:leylek listemiz :leylek

nick ilacın adı başlama tarihi beklenen adt. tarihi

jellibon serophene 23.10.2009 17.11.2009

:hamileyim: hamişlerimizin listesi :hamileyim:

:nazar: Bismillahirrahmanirrahim :nazar:
:leylek listemiz :leylek

nick...........................ilac...............başlama t....................beklenen adt.tar.

jellibon..........serophene..........23.10.2009..................17.11.2009

:hamileyim: hamişlerimizin listesi :hamileyim:

Son düzenleme:
arkadaşlar ben düzenleme yapamazsam yardım istiyorum lütfen listeyi düzenleyin katılmak isteyen buyursun. inşallah hamiş listemiz oluşur

slmm arkadaslar bende yenı rastladım sayfanıza bende 8 aydır evliyim bende eşimde bebiş çokk astiyoruz ben su an klomen kullandım bugün yeni bitti... hayırlısı dua edinnnn:)

slm arkadaslar bende yeni katılıyorum 8 aydır evliyim bebiş istiyorum bugün klomen kullandm son günüydü rabbim inş hepimize nasip ederrr

Merhaba arkadaslar,
Ben de bu ay kullandim ilk, cok umutlanip sonra hayal kirikligina ugramak istemiyorum ama inshAllah ise yarar. Umarim hepiniz evlatlariniza kavusmusdunuzdur..

Geri