gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Serseri sözler damar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Damardan giren serseri sözleri merak ediyor ve istiyorsanız. İşte karşınızda meleklerim :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum.
    Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.
    вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη кαçışıηмış... ѕEωîу0яυм Dİуi$iη αğιZ αLι$şкαηLιğιумιѕ... !

berduş oldum şerefsiz sokakların kahpe kaldırımlarında..!
    Cüzdanım Esrar doLu gidiyorum hayat kumarına, dünyaLarı kaybettim güLüşün 10 numara. Asmışım bi Resmini karşımdaki duvara, her sana bakışımda yaparım bi Cigara.
    Rüzgarın kemanını çaldığı,damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına
    uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun:)
    ("●")..кαLвiiм ανυcυмα ѕιgмιуσя αятιк αййзз..("●")

ßiTTi mi söyLücéqLerin - sen vé qeReqsiz tüm cümLéLerin

Sna ''qiT'' demiy0ruMmm..Ama ''kaL'' demek te qeLmiy0r iÇmDeN..

hayatında bana ' hoscakal ' demek isteyenler, gözlerimdeki s!klemez ifadeyi ii kessinLer..:)
    Sen cok güzel kızsın mektepli bense sokaklarda serseri senin elinde kağıt kalem benim ise vücudumda faça izleri sen istikbalini düşünürken mektepli o,küçümsediğin serseri belinde emanet mevzu işledi dedim ya gönlümün güzeli herker benim gibi serseri olamaz...!!!!!
    Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR !!
    saNa sex we seyahat içeRikLi biR tekLifimm waR : si*tiR qitt xD

Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.

$éréfsizLik séviLdiğini bilé bilé ayrılmaktır . . €n büyük kahpéLiksé séviLirken aLdatmaktır.....

MutLu édéMiyCéKséN; Me$quLde étMéyéCéK$iN

!!...N€ g!d€n€d!r $öZüM,n€d€ g€L€c€K oLaNa, OdA ß!rAz [email protected] g!d€r N@$ıL oL$a...!!

KaLBim TeK ßasınada Atar DesteK ünite İstemezz.!:)

Uyuştur kanımı, başımı döndür... Yatır dizlerine ömrümü söndür! Çekme dudaklarını dudaklarımdan... Nefesim kesilsin öperek öldür..!Hasta

DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!
    ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiKmİ,YaŞaMaKmI öLmEk Mi???

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..!

Serseri sözler damar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserİ SÖzler

Serserİ SÖzler

serseri sözleri video serseri sözler facebook sözleri facebook 2011 sözler 2011 Bir kız sevdim ela gözlü İstedim vermediler Bana sen serserisin dediler Arama hayatın cilvesinde bahane Benim gönlüm serseriyse bundan sane Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile Tatlı tatlı bakarlar Bir gün düşersen üstüne basarlar Sen sil üzerindeki o pis eseri Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ.
  2. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  3. Serseri SÖzler

Serseri SÖzler

serseri ağlamaz diyarbakır çocuğu sözleri serseri diyarbakırlı sözleri diyarbakırlı diyarbakır Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz ßîzdé SâßâH oLmâz,...
  4. serseri sözler

serseri sözler

serseri sözleri serseri sözler serseriyim ben arkadaş sözleri eroinman dinle Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,...
  5. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş