gebe
  1. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sevdiceğim beni önemsemiyo mu yada unuttu muu :(

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Simgee. tarafından paylaşıldı.

kızlar belki biraz saçma olucak ama ben çok şaşırdım 2 yıldır birlikte olduğum sevgilim bana hediye almayı unuttu galiba tabiyki ondan hediye isteyen yok yani yanımda oluşu bile yeter.doğum günümden 15 gün sonra buluşabldik çok güzel bi gün yaşattı bana ama bi hediye yoktu doğum günümden önce alıcam falan dedi ben çok utanırım öyle şeylerden gerek yok dedim oda olmaz öyle şey dedi onun doğum gününde ben video hazırlamıştım ve altın künye almıştım buluştuğumuz gün yaş muhabbeti açıldı benim doğum günüm geçti ki falan dedim bi 5 dkk bişey diyemedii acaba artık beni önemsemiyo mu yada unuttu mu geğişik duygular içerisindeyimm beni önemsemediğini düşünüyorum ama öyle olsa buluştuğumuz gün niye benii mutlu etsinn ki :( fikrinize ihtiyacım varr unutmuşturr inş. :(

sevdiceğim beni önemsemiyo mu yada unuttu muu :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Unut Beni

Demet Akalın - Unut Beni

üreğim perişan kanıyor gözyaşlarım dinmiyor içimde son bahar ayazlarım vuruyor can evimden geçmişin günahları sabahlar olmuyor kahretsin yalnızım bırak beni bırak öleyim sen mutlu ol ben giderim unut beni göz bebeğim unut beni unut kaderim
  2. Unut Beni...

Unut Beni...

unut beni sevda, bir daha degil gönül kapimi calmak, sakin ugrama... aralama... es gec beni gördügün yerde, karala... geceleri rahat birak beni ugrama... beni unut sevda, degil bir daha yüregimi almak, ismimi bile anma... unut beni sevda ne olur unut sen... ama benden aynisini bekleme... sen sevmedin ki, ben seni sevdim... sadece ben...
  3. Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ya bir kere sev beni bin kere öl el aşkıyla benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle dinle . Ya kendini bırak bana Ya da beni bana bırak da YAŞAYAYIM.. Her başlangıç yeni bir son getirir, biliyorum.. Belki de en büyük hatamız başlamaktı, biteceğini bile bile. Belki dedik gölge düşürmeyiz bu sefer sevdanın üstüne. Belki biz beceririz diye...
  4. ''Unut Beni'' Notaları

''Unut Beni'' Notaları

unut beni, tarkan, notaları, müziği, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Tarkan'ın sevilen şarkısı ''Unut Beni''nin notaları şöyle melekler;

Sayfayı Paylaş