gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları nelerdir kızlar bu konuda sizden bilgi ve öneri istiyorum lütfen yardım edin bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Onu kaybetmenize neden olan suçunuzun ya da hatanızın nasıl telafi edileceğini daha doğrusu telafisi olup olmadığını düşünün ve kalbinizin sesini dinleyerek onun kalbine giden yolu bulmanızı kırık kalbini onarmanızı öneririm. Nasıl ama derseniz; dediğim gibi ayrılığınıza neden olan konunun telafisini bularak ve özürle geçecekse özür dileyerek :)

Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme

Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme

1513 kere ya hu en etkili geri döndürme duası sevdiğin kişiyi geri getirme duası sevdiğin için dua ya hu 1513 [sıze=4]1-cevşenül kebir[/sıze] [sıze=4]2-çevirgel duası[/sıze] [sıze=4]3-kuduriyye duası[/sıze] [sıze=4]4-abdest alınır allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.namazdan kalkmadan secdede ''1513'' defa '' ya hu'' çekilir secdeye kapanıp maksat söylenir...3 gece devam edilir...[/sıze]...
  2. erkeği geri kazanma yolları....

erkeği geri kazanma yolları....

erkekleri geri kazanmanın yolları ayrılan sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir forum erkeği kazanma erkeği döndürme giden döndürmek bazen ne yazık ki gideni döndürmek mümkün olmuyor :( o zamnlarda insan caresiz kalır ne yapacagını bilemez birşeyler yapmaya calışsa da elinde yine herşey boş ve yarım kalır işte size careler meleklerim... Ayrılık hiç kolay değil özellikle de kadın...
  3. kızlar en sevdiğiniz karikatür hangisiii ?

kızlar en sevdiğiniz karikatür hangisiii ?

meleklerrr ben karikatürleri çoook severim hele fırata bayılırım hadi sizde en sevdiğiniz karikatür kahramanınızı ekleyin:tik: yerim ben seni fıraaaaaaaattttt:oppucuk:
  4. bir kız nasıl geri kazanılır

bir kız nasıl geri kazanılır

çok fena aşığım, seviyorum ama onu çok kırdım, siz de bayansınız size o yüzden yazıyorum, bir kız nasıl geri kazanılır ne yapmam gerek, lütfen yardım edin çok acı çekiyorum :(:(

Sayfayı Paylaş