gebe
?

SEVDİĞİNİZ Mİ? AİLENİZ Mİ?

1. SEVDİĞİM

30,0%
  2. AİLEM

70,0%
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

Sevdiğiniz mi?aileniz mi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

Arada kalmak ne kadar zor ki bunlar aileniz ve sevdiğiniz ise allah kimseye göstermesin ama ikisi arasında tercih yapmak zorunda kalırsanız kimi seçerdiniz???

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    çook zorr bi kararr ..ben ikisindende vazgeçmemm

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    haklısın şikerimm bende :deli:

4. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ikisinden de vazgeçemem ama en son karar yani başka yolu yoksa o zaman sevdiğimden vazgeçerdim...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Valla hayatım eger ki ailem bekarsam annemlerdir.. ama ewliysem kocamdır. yani ona göre hareket ederdim... annem dururken kimin haddine...

yada kocam dururken
    sewgılı son planda kalır yanii.....

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende ikisi de cok önemli yerlerdeler..yani nasıl vazgeçilir ki..yok yok ikisindende vazgecmezdim..:)

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben sevdiğimi seçtim :)

8. berennaz

berennaz Forum Okuru

iki tarafta vazgeçilmez ama ille de seçim gerekiyorsa ailem den asla vazgeçmem

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende secerdim diye düşünüyorum ...

10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi bu okadar çok şıklı bir cevapki.... Tek seçim yoktur bu soruya... Çoklu şeçim mevcut... Örnnek vermek gerekirse sevdiğinden vazgecersen aile olmaktan vazgecmiş olursun .. ailenden vazgecersen kuracagın ailenin temelleri eksik kalır.. yani bekara koca boşamak kolaydır ailem veya sevdiğim diye katı bir seçim yapılamaz.. şartlar ve imkanlar seçimini etkiler... Evliysen bir yerde sevdiğini seçmek zorundasın sebeb; sende bi aile olmussun artık ve aile ne sahip cıkmalısın...
    Rabbim kimseyi bu durumda bırakmasın...

11. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63

katiliyorum.. amin

12. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    eeet zorrr

13. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    büyük konuşmak istemıyorum ama ailemi seçerdim diye düşünüyorum.sevgiliyi bulursun ama başka anne baba bulmak çok zor. ki düşünsenize o ailenin durumunu gözünün nuru kızı yıllardır baktığı büyüttüğü bi erkek için onlardan vazgeçiyo çok acı bi durum. allah kimseyi o duruma düşürmesin

Sevdiğiniz mi?aileniz mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı. Müstakbel eşinizle birlikte yaşayacağınız ev de haz Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı....
  2. Ailemi Korunmali;kadin Mi?

Ailemi Korunmali;kadin Mi?

AİLEMİ KORUNMALI;KADIN MI? Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) 4320 sayılı Ailenin Korunmasına Dair Kanun'da değişiklik önerisi veren Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Adana milletvekili Gaye Erbatur, kanun'un, kadına yönelik şiddeti önlemek için çıkarıldığını söylüyor. Erbatur, "Töre/ Namus Araştırma komisyonunun çalışmaları sırasında, uygulamalar sırasında aksaklıklar çıktığını...
  3. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  4. Ailem ve sevdiğim

Ailem ve sevdiğim

Mrb arkadslar ben 26 yasındayım ve kendimi cok yorgun,yaslı hissediyorum yaptıgım hiç birseyden mutlu olamıyorum ve tek mutlulugu sevdigim kişide buluyorum ama bazen onunda bi takım sıkıntıları oluyo ona destek olmaya calıssamda kendi içine kapanıyo sadece onun bu yönü beni cok ürkütüyo her seyini anlatır bana sordugumda ise bana tek dediği su aşkım seni çok seviyorum sadece seni incitmemek...
  5. aileme söylesem mi?

aileme söylesem mi?

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim bi derdim var biz eşimle bi süre önce çok büyük kavgalarla ayrılma noktasına geldik ailelerde karıştı olaya birbirlerine bayağı bi laflar sölendi sonra eşimle biz barıştık eşim benim ailemle barıştı görüşüyoruz şimdi eşimin aileside benimle barıştı ben bir kaç ay görüşmemiştim onlarla sonra bizi çağırdılar unutalım herşeyi falan barışıldı tabi...

Sayfayı Paylaş