gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Hediye Alınabilir?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler 14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Özel Hediyeler
    Sevgili melekler, 14 Şubat sevgililer gününde sevdiğinize alabileceğiniz özel birkaç hediye önerisi sunuyoruz sizlere :) Buyrun..

Parfüm
    Bu da klasik bir hediye ama her zaman alınabilir. bütçe olarak sizi fazla zorlamayacaktır hem de koku olarak sevgilinizi mutlu edecektir.
    Çok beğendiği bir kazak veya herhangi bir kıyafet. Emin olun fiyatı çok az bile olsa bu onu oldukça mutlu edecektir.

Kaliteli bir tıraş makinesi
    Erkekler için olmazsa olmazdır. Böylece sizi ömür boyu hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Braun Cruzer2 2778 modelini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada’dan alırsanız 160 ytl civarı bir fiyata mal olur.

Güzel bir saat
    Tabi bu saat seçimi bütçenize göre değişir.Tercihiniz Seiko olabilir. Gittigidiyor‘dan faturasız böyle bir saat almak isterseniz 200 ile 1000 tl arasında bir parayı gözden geçirmeniz lazım.

Eşofman
    Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir. Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir. Pazar günleri gidilen kahvaltılar içinde uygundur bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz hem hediye almış hemde pazar sabahı kahvaltı için dışarı çıkma fırsatı yaratırsınız kendinize.

Sevgililer Gününde Erkeklere Ne Hediye Alınabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününe özel hediye

Sevgililer gününe özel hediye

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda...
  2. Sevgililer gününe degisik bir Hediye!!!

Sevgililer gününe degisik bir Hediye!!!

kedi değişik hediyeler değişik sevgililer günü hediyeleri Sevgiliye, Kocaya, Nisanliya, Sözlüye herkese en degisik ve güzel Sevgililer günü hediyesi burda. Malum 14 Subat yaklasiyor ve siz hala birsey almadiysaniz hem geyik olsaun diye hemde bu yil bir farklilik yaratmak icin bu Shirtleri kacirmayin...
  3. Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

14 Şubatta Ne Hediye Edilir sevgililer gününde Ne Alınır Bir sevdiği olanların belki de en zor günü yaklaşıyor melekler :D:D Sevgililer günü!. Zor diyorum, çünkü geçirilen ilk sevgililer günü olmayacaksa hediye seçimi için kafalar aorlanmaya başlar :) Geçen sene ne almıştım, bu sene ne almalıyım? İlk sevgililer günü ise, nasıl birşey alınacağına karar vermek hayli zorlaşır. Biz de size...
  4. Sevgililer gününe ne hediye alsam

Sevgililer gününe ne hediye alsam

Kızlar sevgililer gününe çok az bir süre kaldı acaba erkek sevgilime ( yani bayanım diye öyle dedim ) :) ne hediyesi alsam acaba yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve bu bizim ilk sevgililer günümüz oluyor. Bana bir fikir verin lütfen kafayı taktım şimdi ben buna :D:D
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş