gebe
  1. modaysem

modaysem Forum Okuru

Sevgilime hediye almak istiyorum yardım!

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında modaysem tarafından paylaşıldı.

anlamlı ve kullanabileceği bişey olsun öneriler rica ediyorum

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
  3. modaysem

modaysem Forum Okuru

teşekkürler bu hediyeleri incelicem başka öneri göndercekler olursa yine sevinirim...

4. modaysem

modaysem Forum Okuru

sevgili tişörtlerine baktım ama sevgili saatleri diye bişey buldum çift olarak satılıyormuş öyle bişey olabilir galiba kullanışlıda

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Nisan 2016
Sevgilime hediye almak istiyorum yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hediye Almak İsteyen İçeri

Hediye Almak İsteyen İçeri

Arkadaşlar sizin için süper bir yer çoğu insan için hediye almak büyük bir kabusa dönebilir.Sizi "acaba ne alsam" derdinden kurtaran bir hediye arama motoru. Hediye alınacak kişinin yakınlık, samimiyet, cinsiyet, yaş gibi özelliklerini seçerek arama yapabilir ve en doğru hediyeyi seçebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi hazır özel gün...
  2. Sevgilime İlginç Hediye

Sevgilime İlginç Hediye

Sevgilime İlginç Hediye almak istiyorum oldukça ilginç olsun ama ne alsam ki bilmiyorum:S
  3. Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam

Sevgilime Ne Hediye Alsam Lütfen bu konuda bana yardım edin siz geçmişte ne hediye aldınız siz olsanız ne alırdınız? Sevgilime Ne Hediye Alsam hadi bekliyorum önerileri:)
  4. Hediye almak istiyorum yardım lütfen

Hediye almak istiyorum yardım lütfen

merhaba yeni doğan bebeğe nasıl bir hediye almam gerekir. daha önceden bazı arkadaşlarım bana bir kaç fikir verdi fakat kafama çok yatmadı. sizlerinde fikirlerini dinlemek isterim. teşekkürler.
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş