gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgilime Anlamlı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgilime Anlamlı Sözler arıyorum ve bu konuda sizinde güzel sözler önerisinde bulunmanızı rica ediyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgilime Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı sözler

Anlamlı sözler

ganlamlı sözler Öyle bir ömür geçir ki,herkes ağlasın öldüğünde sen mutlulukla gülümse... sabırlı,şefkatli,bağışlayıcı ol... eninde sonunda bütün servetin sensin... görmeye çalış ki, bütün pisliğine ve kalleşliğine rağmen dünya yine de insanoğlunun biricik güzel mekanıdır... Hayat seyretmek değil,yaşamak yaşamaksa,inanın okumak... okumak...okumak... ya öğreten olacaksın bu dünya da ya...
  2. Yeni Sevgilime Anlamlı Sözler

Yeni Sevgilime Anlamlı Sözler

Sevgilime Anlamlı Sözler yeni Sevgilime Anlamlı Sözler kısa Sevgilisine anlamlı ve güzel sözler yazmak isteyen, göndermek isteyenler için, bu yazımızda en güzel sevgiliye anlamlı sözleri paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama...
  3. Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler Selam kızlar sizden çok anlamlı ve güzel sözler yazmanızı bekliyorum bu sözleri face de ya da msn de kullanacağım.
  4. sevgilim için anlamlı mesajlar yazarmısınız

sevgilim için anlamlı mesajlar yazarmısınız

Merhaba sevgilime sms olarak göndermek üzere manalı aşk sözleri mesajları yazar mısınız?Bana yardım eder misiniz?
  5. Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

sevgili için sözler sevgiliye söylenecek sözler sevgili için güzel sözler Sevgili melekler, sevgililer birbirlerinden her zaman güzel sözler duymak isterler. Özellikle de kadınlar bu konuda çok daha fazla hassastırlar. Eğer siz de sevgilinizden güzel sözler duymak istiyor ve duyamıyorsanız, şimdi paylaşacağımız sözleri sevgilinize gösterip ilham almasını sağlayabilirsiniz..:) Bir...

Sayfayı Paylaş