gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anlamlı ve enterasan sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben çok değişim anlamlı ve enterasan sözler arıyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar...
    Eğer face hesabınız varsa en anlamlı ve enterasan sözleri Melekler Mekanı face sayfamızda bulabilirsiniz. Beğeneceğinizden eminim sevgilerimle:)

https://www.facebook.com/meleklermekanic

anlamlı ve enterasan sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  2. Resimli ve anlamlı sözler

Resimli ve anlamlı sözler

İsyan resimli sözler resimli anlamlı sözler anlamlı ve düşündürücü resimleri bir araya toparladık. Bazen konuşacağınız kelime dizinlerinin toplamı olan cümleler, karşı tarafa ne anlatılması gerektiğini tam olarak söylemez. GÜzel olmadı, sankii eksik kaldı gibi düşünürsünüz. Tamda bu aşamada imdadınıza güzel ve anlamlı resimler yetişir meleklerim. İsterseniz facebook üzerinden isim vermeden...
  3. Anlamlı ve değerli sözler

Anlamlı ve değerli sözler

değerli sözler degerli sozler degerli sözler değerli facebook değerle ilgili anlamlı ``DOGA İNSANI ALDATMAZ İNSANI ALDATAN DAİMA KENDİSİDİR`` `Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır...` Büyük beyinler fikirleri orta beyinler olayları küçük beyinler ise kişileri konuşur. HYMAN RICKOVER Sahipsiz olan memleketin batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır. M....
  4. Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk Sözleri kısa ve anlamlı

Atatürk sözleri Atatürk sözleri anlamları Atatürk sözleri kısa Ulu önder Atatürk'ün biz gençlik için ibrek ve ders alınacak o muhteşem sözlerini sizler için veriyoruz arkadaşlarım. Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz. Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden...
  5. Enterasan Sözler

Enterasan Sözler

Enterasan Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni ve çok Enterasan Sözler olsun :)

Sayfayı Paylaş