gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 En Güzel Anlamlı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 En Güzel Anlamlı Sözler için de bir konu açın kızlar bu yılın yeni anlamlı ve en güz<el sözlerini o açtığınız sayfadan toplayın rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 En Güzel Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel en anlamlı kısa sözler 2013

En güzel en anlamlı kısa sözler 2013

ömrümle ilgili sözler ömrüm ile ilgili sözler Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır. *Dünya bir gündür, o da bugündür! *Sen, sen ol! Asla biz olma. *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme! *Azdan az, çoktan çok gider. *sadece şahlar hamleleri önceden sezer. *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır *özgürlük, sonu meçhul bir firardır. *Bir yerde küçük insanların büyük...
  2. en güzel İbretlik Sözler 2012

en güzel İbretlik Sözler 2012

İbretlik Sözler İbretlik Sözler kısa en güzel İbretlik Sözler 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden ibretlik sözler isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda en güzel ibretlik sözlere yer veriyoruz. Adalet ve eşitliği gözetmek siyasetlerin en iyisidir. Hz. Ali Emek ver, kulak ver, bilgi ver, ama hiç bir zaman boş verme Allah, kimine bal verir...
  3. Anlamlı En Güzel Şehit Sözleri

Anlamlı En Güzel Şehit Sözleri

bu Konu şehit sözlerine yer vermektedir. Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor, Bir hilal uğruna yarab ne güneşler batıyor.... Şehitler Allah katın da cennetle müjdelenen kişilerdir. Vatanı ve bizleri korumak uğruna canlarını gözlerini kırpmadan feda eden kişilerdir. Öncelikle tüm şehit yakınlarına sonsuz sabır dilİYOR tüm şehitlerimizi saygı ve sevgi ile anıyorum. En anlamlı ve...
  4. 2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

2014 En Güzel ve Anlamlı Mevlana Sözleri

mevlana sözleri 2014, mevlananın aşk sözleri, mevlanadan sözler 2014 Mevlana'nın her bir sözü ders ve ibret alınacak kadar değerli ve anlamlıdır. Özellikle sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan kişinin sözleri Mevlanadır. Birçok sözleri olan Mevlana'nın özellikle aşk üzerine söylenmiş sözleri çok beğeniliyor. Sizler için Mevlana'nın anlamlı sözlerinin yanısıra aşk ile ilgili...
  5. En Güzel Anlamlı Özlem Sözleri 2015

En Güzel Anlamlı Özlem Sözleri 2015

kısa özlem sözleri, en güzel özlem sözleri, özlem sözleri 2015 Özlediğiniz sevdiğiniz kişiye olan özleminizi en anlamlı sözlerden oluşan romantik cümlelerle iletmek ve bunu paylaşmak istiyorsanız sizler için yepyeni özlem, hasret sözlerini paylaşıyoruz. Eğer bir gün o, sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa, bilki ben sana ağlıyorum. Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını...

Sayfayı Paylaş