sevgilinizden severek ayrılmak zorunda kalsaydınız son sözünüz ne olurdu?

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
sevgilinizden severek ayrılmak zorunda kalsaydınız son sözünüz ne olurdu?
evett allahım ayrılık göstermesinn kimsyee...
sorum sevgilinizden severek ayrılmak zorunda kalsaydınız son sözünüz ne olurdu ?

Madem ayrıldıysam ve seviyosam demekki bana karşı bi suç işlemiş ya da beni terketmiş beni terkeden birine de bu tarz sözler söyleyip kendimi küçültmem son bi söz de söylemem bittiyse Allah yolunu açık etsin derim o anlar gerisini :)

ben ayrılıyosam yolunda gitmeyen seyler vardır ya 2taraftada sorun vardır yada tek tarafta gerci 2 taraftada azcok olur
zaman isterim ayrılma cumlemde bu olur eğer toparlayabilirsek gerci eskisi gibi olmaz yeniden baslayabiliriz süsü veririm tamamen ipleri koparmam eğer o sürede keyfi yerinde baska sulara yelken acarsa kelimelerim değişir

Allah seni de beni de mutlu etsin yolumuz açık olsun kendine iyi bak umarım seçimlerimizde mutlu oluruz derdim..ha aldatma şiddet vs varsa zaten bende de sevgi kalmaz..küfürü basar giderim en kısa zamanda da kendimi yenilemeye çalışırım..ah vah dönemi zaten 20li yaşların başında oluyor 30 ve sonrasında tınmıyorsun..

elveda sevgilim, aşık gidiyorum senden senin yüzünden.. demiştim ben. bir şiirde duymuştum gitmeden önce ilk aklıma o geldi ve bitti.

Geri