sevgilinizin esinizin telefonunda askım diye bir kayıt var siz degilsiniz ne yaparsın

başta bişey demezdim onu ızdıraba yöneltirdim ki istediğimde olurdu sonrası allah kerim

Mantıklı bir açıklama yapmasını beklerdim, mantıklı gelmese bile bitirmesini beklerdim. Çünkü açıklama yaparken 1. acıyı çekecek :) Ha diyelim ki mantıklı bir açıklaması oldu, o zaman sakinleşir ve günahını aldım diye gerekirse özür dilerdim. (Bunun mantıklı açıklaması nasıl olur diye düşünenler; annesinin adınıda aşkım diye kaydedebilir ve yada birinci dereceden bir ailesinin)
Mantıklı bir açıklaması olmadığında ise 2. acısını çeksin diye ona telefonu yedirtirim. Ama resmen yedirtirim, sözde değil, uygulamalı :D Telefonu ağzına alıp dişleriyle kıracak, çiğneyip yutmasıda onun zevkine kalmış hahaha Sonrada yüzüne tırnaklarımla bir çizgi çeker, def ederdim :D:D Kafam atarsa bu dediklerimi aynen yaparım belkide daha fenalarını yaparım :) Benim sinirim çok pistir :D

ona bşey belli etmez dedektifliğe soyunurdum eğer gerçektende bir kadınsa eşimle önce sarmaş dolaş bir fotografımızı çeker o numaraya yollardım yaşasın kötülük :haha: sonrada onu terkederdim ohyandan

Geri