gebe
  1. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sevgiliye mektuplar

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında nilyesilim tarafından paylaşıldı.

Gene aynı yerden yazıyorum sana... Sen aynı yerde misin bilinmez. Sevgilim gidişinin arkasından aylar geçti, yıla döndü. Belki geleceksin diye bekledim. Gelecek misin? Giden unutulurmuş bebeğim.. Ben unutamadım, gidişinden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. Kitaplığımda çok şiirlerim var, çok sevdaları anlatan yazılar, hepsi sana... Aslında sen unutulursun, gidenlerin hepsi unutulur ama ya yaşananlar... Unutmaya çalışırken hatırlanan o anlar... Sana bunları hatırlatıyorum ben unutmasam da belki sen unutmuşsundur diye... Ağlamıyorum da artık çünkü sen öğrettin bana gülmeyi, sen öğrettin bana hayatla alay etmeyi... Bana o kadar şey öğrettin ki, beni baştan yaratan sen oldun. Şimdi nasıl unutayım, kendime baktıkça hatırlıyorum seni... Şimdi seni çok özlüyorum çok... Ama biliyorum sende unutmadın beni gittiğin yerlerde... Gözün de arkada olmasın sevdiğim, beni bıraktığın yerde yaşıyorum seni... Sensizlikte zor, çekilmiyor ama bunu bile öğrettin bana... Daha neler neler öğrettin... Tek başıma yaşayabileceğim bir aşk bıraktın bana... Sen bana güzelliği, doğruluğu bıraktın ve bir gün beni arasan aynı yolda bulacaksın. Senden sonra ayakta durmakta zorluk çektim, farkındasın biliyorum ara sıra yıkıldım. Şimdi ayakta durabiliyorum ama arada seni yanımda istiyorum. Bir arıyor sesini duyuyorum, yüzünü görmesem de rahatlıyorum. Sana bir defa sıkıca sarılmak istediğimi söylüyorum. Dayanamayacağını söylüyorsun. Şimdi sensiz yollardayım, gelmeyeceğini bilsem de beni bulunmayan bir dürüstlükle sevdiğini ve hep seveceğini biliyorum..

SadmiN bunu beğendi.
  2. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Seni sevmek bir yudum su içmek gibidir Seni sevmek sessiz soluksuz yaşamak gibidir

Seni sevmek gözleri olmayan birisinin resim cizmesi gibidir
    Seni sevmek bir kadeh de 2 yudumu içmek gibidir
    Seni sevmek geceleri uyuyumamak gibidir
    Seni sevmek bir dilim ekmegi bölüşmek gibidir
    Seni sevmek yaşarken ölmek gibidir
    Seni sevmek yarınlara dogmamak gibidir
    Seni sevmek yalanlarla yaşamak gibidir
    Seni sevmek hayatta kalmak gibidir
    Seni sevmek adını sayıklamak gibidir
    Seni sevmek utanmadan haykırabilmektir sevgini
    Seni sevmek aya karşı gelmek gibidir
    Seni sevmek güneşin varlıgını kabul etmemek gibidir
    Seni sevmek yücelerin yücesini sevmek gibidir
    Seni sevmek bir şarkıda iki evli çift gibi dans etmek gibidir
    Seni sevmek gözlerine bakmak gibidir
    Seni sevmek ellerini tutarken hissettiğim sıcaklık gibidir
    Seni sevmek bir sinemada film izlemek gibidir
    Seni sevmek emeklemek gibidir
    Seni sevmek güneşe çıplak gözle bakabilmek gibidir
    Seni sevmek yağmurlara yoldaşlık etmek gibidir
    Seni sevmek bir sözde birden çok şeyi anlatmak gibidir
    Seni sevmek yağmurlu havada ıslanmak gibidir
    Seni sevmek yaşamak gibidir
    Seni sevmek bir silgi gibi her kötü şeyi silmek gibidir
    Sana dediğim gibi
    Seni sevmek bir ömür gibidir
    Seni sevmek en kötüsü ölmek gibidir

SadmiN bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel yaılmışlar

sevgiliye mektuplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiliye mektuplar...

Sevgiliye mektuplar...

sevgiliye mektup 14 şubat sevgiliye mektup mektuplar can dündar Sevgiliye Mektuplar/1(Deneme) Şimdi nerelerdesin? Bu sefer yazdıklarımın, yüreğimin acısının adresi yok! Satırları yazmakta bile zorlanıyorum. Sen gideli kelime haznem daraldı. Tek başıma kaldım buralarda... Ansızın dalıyorum, sürekli yollara bakıyorum ve işin acı tarafı gelmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ah Sevgili! Çok...
  2. Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup

sevgiliye yıldönümü mektubu yıldönümü mektupları sevgiliye yazıları evlilik mektubu evlilik mektupları Sonsuz Sevgiyle.. Seni ezberlemeye çalışıyorum.. Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiç bir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum, biliyor musun? Ya saçlarını koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel....
  3. Sevgiliye Mektup...

Sevgiliye Mektup...

duygu yüklü mektuplar duygu yüklü aşk mektupları sevgiliye mektup sevgiliye mektup ilanı aşk mektubu Şimdi yoksun. Seni dilediğim gibi düşünebilirim artık. Tutar ellerini, dilediğim gibi öperim artık uzun uzun. Kimseler ayıplayamaz beni, yokluğunda seni nasıl sevdiğimi anlayamazlar. İşte gözlerin, işte dudakların senin olan ne varsa karşımda duruyor. Senin dilediğim yere götürebilirim...
  4. sevgiliye mektup

sevgiliye mektup

Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi...Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım,akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim.Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat sen...Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım...

Sayfayı Paylaş