gebe
  1. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

seviyorum=)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Heaven tarafından paylaşıldı.

aşkımı çookk seviyorum :) ==)) (mehmet&zümer)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah Ömür boyu Mutlu kilsin sizi Canim :):)
    Ayrilikla imtihan etmesin :)

bu gzl paylasimindan dolayi

+rep :)

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende erdemimi seviyorum kıskandırmayın

seviyorum=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyormuş...

seviyormuş...

Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da, rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek, uçabiliyor olmanın da verdiği...
  2. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  3. Seviyorum - Kahretsin...

Seviyorum - Kahretsin...

Seviyorum Kahretsin.... bile bile mutsuzluğun yoluna koyar mı insan kendini, çaresizlik,umutsuzlukla süslü yola adım atar mı hiç? geri dönüp koşarak uzaklaşmak gerekmez mi gözyaşını gördüğün yerden? ben yapamadım. boşa kürek çekmek zorunda mıyım? bu kadar büyük bir sevgi masal olmak zorunda mı ya da? değmediğini bile bile onun için bu kadar üzülmek normal mi? nolur bir çare söyleyin bana....
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş