gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şevket Çoruh

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Şevket Çoruh
    çok beğendiğim bir oyuncu rolünü hakkıyla verenlerden emeğine sağlık adminim:)

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şevket Çoruh

Bizim lisede okumuş bu adam. çok iyi oyuncu ama. başarılarının devamını dilerim :) paylaşım için teşekkürler

Şevket Çoruh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevket.

Şevket.

'Yaprak Dökümü' dizisinin Şevket'i Caner Kurtaran, son dönemin en beğenilen genç oyuncularından. Hülya dergisine konuşan Kurtaran, yıllar önce Şevket'i canlandıran Tarık Tarcan'ı aratmayacak kadar başarılı. * Liseyi bitirdikten sonra teyzemin vasıtasıyla amatör bir tiyatro grubuyla tanıştım. Ortam çok hoşuma gitti. Yoksa oyuncu olmak gibi bir hayalim yoktu. Sınavlara girdim; Mimar Sinan...
  2. Şevket ÇOruh resimleri

Şevket ÇOruh resimleri

şevket çoruh resimleri şevket çoruh facebook sevket coruh msn adresi
  3. Şevket Çoruh Pamela ilişkisi sona erdi

Şevket Çoruh Pamela ilişkisi sona erdi

şevket çoruh pamela günay karacaoğlu şevket çoruh pamela ve Pamela ile oyuncu Şevket Çoruh arasında iki yıl önce başlayan ilişki, 15 gün önce sona erdi. Şarkıcı Pamela ile oyuncu Şevket Çoruh arasında iki yıl önce başlayan ilişki, 15 gün önce sona erdi. Şevket Çoruh, bu ilişkisi uğruna, oyuncu Günay Karacaoğlu'ndan boşanmıştı. İkili, 15 gün önce kavgasız gürültüsüz yollarını ayırdı. Bu...
  4. Şevket Çoruh kimdir

Şevket Çoruh kimdir

şevket çoruh hayatı şevket coruh nereli şevket çoruh kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında tüm bilgiler burada. "Arkak Sokaklar"ın Mesut komiseri yani Şevket Çoruh hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. (d. 1973, İstanbul), Türk sinema ve dizi oyuncusudur. kartal anadolu lisesi değil maltepe de bulunan esenkent lisesinden mezundur...
  5. Şevket Çoruh Pamela Spance aldatıyormu?

Şevket Çoruh Pamela Spance aldatıyormu?

şevket çoruh pamela spance aldatıyor şevket çoruh yeni sevgilisi fotoları haberleri burada arkadaşlar. Arka Sokaklar adlı dizinin asabi komiseri Mesut karekterine can veren usta oyuncu Şevket Çoruh yıllardır rokc'çı sevgilisi Pamela Spance ile birlikte. Lakin görülen o ki, geçtiğimiz günlerde Şevket Çoruh Pamela Spance aldatıyor Melek'lerim. Objektiflere esmer bir güzelle yakalanan Şevket...

Sayfayı Paylaş