gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sevme beni !!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

bebek sevme oyunları kadın sevme oyunları seveceksen beni kadın oyunu
    Sevdiğine itirazı olan meleklerime güzel bir yazı...

Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum. Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o’nun hayali...
    ‘Seviyorum’ diyorsun, ‘Unuttum, zaten sevmedim onu’ diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun. Belki de kendine bile itiraf edemiyorsun, ‘unuttum’ sanıyorsun ama yanılıyorsun sevgili UNUTMADIN, UNUTAMADIN ve belki de UNUTAMAYACAKSIN...
    Bırak sevgili ona inat için seveceksen, ‘Bak artık başkasını seviyorum’ demek için seveceksen sevme istemem beni. Ben OYUNCAK DEĞİLİM SEVGİLİ benimde yüreğim var, benimde sevmelere ihtiyacım var.
    ‘Anlamıyorum’ dedim ya aslında anlıyorum seni. Biliyorum bana zarar vermek istemediğini. Ama boğuluyorum sevgili nefes alamıyorum, ölüyorum. Sana sevgine inanmak istiyorum ama olmuyor işte... Çünkü onu içinden söküp atamadığını ve bunu başaramayacağını biliyorum. Sen kendini kandırıyorsun ama ben yapamam sevgili oyun oynayamam...
    Aslında sende farkındasın her şeyin ama dedim ya itiraf edemiyorsun.
    Yeter sevgili yeter artık kelimeler tükendi, ben tükendim. Yolun başındayken vazgeçmelisin, vazgeçmeliyiz..
    Ona inat için sevdiğini sandığın bu saçmalıktan vazgeçmelisin!

Hadi git ben alışkınım kaybetmeye, git söz veriyorum üzülmeyeceğim. Yüreğime attığın çiziği kanatmadan beni yalnızlığımla bırakarak git

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok güzel..emeğine sağlık

Sevme beni !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alpay - Sen Sevme Beni

Alpay - Sen Sevme Beni

Şen sevme beni sen sevme beni aşkında yalan senin gibi Ellerin ellerimde severdin ayrılamam hiç ben senden derdin Her akşam yorgun güneş batarken yaşlı gözlerle terk ederdin Gecelerimde sen ve mehtap vardı şimdi artık hepsi yandı Ne mehtap kaldı yazık ne sen nerden sevdim seni bilmem neden Sen sevme beni sen sevme beni aşkında yalan senin gibi Git artık git istemem arama herkesin aşkı...
  2. ''Sevme beni...''

''Sevme beni...''

Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin...
  3. Beni Sevmeye Niyetli misin?

Beni Sevmeye Niyetli misin?

Bitmez tükenmez martıların haykırışı var yüreğimde sana dair uçup gelen. Bir yarım sesle sesleniyorum beni duyar mısın? Ayın o acılı suratının ardından gün doğduğunda, kanatlarını çırpan bir küçük kuş olduğunda sabah, sen yüreğini geçmişin kirinden arındırıp benim ellerime koyacakmısın? Beni sevebilir misin? Niyetli misin buna ? Sen ilk yazın kuçağında uyurken yağmurlu serin akşamları düşünüp...
  4. sevme beni:((

sevme beni:((

Sevme beni, korkuyorum… Bu ruh, bu yürek alışık değil yaralarının sarılmaya çalışılmasına… Ömrümce içimi cam kesikleriyle lime lime edenlere koştum ben… Benden beni çalıp geri vermeyenlere uzandı ellerim yıllarca… Hep bekleyendim, hiç olmadı bekleyenim… Şimdi ne olursa olsun bekleyenim olacaksın biliyorum ama inanamıyorum… Bilip de inanmamanın nasıl olduğunu sorma bana… Yine, ben...

Sayfayı Paylaş