Sevme beni !!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sevme beni !!!
bebek sevme oyunları kadın sevme oyunları seveceksen beni kadın oyunu
Sevdiğine itirazı olan meleklerime güzel bir yazı...

Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum. Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o’nun hayali...
‘Seviyorum’ diyorsun, ‘Unuttum, zaten sevmedim onu’ diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun. Belki de kendine bile itiraf edemiyorsun, ‘unuttum’ sanıyorsun ama yanılıyorsun sevgili UNUTMADIN, UNUTAMADIN ve belki de UNUTAMAYACAKSIN...
Bırak sevgili ona inat için seveceksen, ‘Bak artık başkasını seviyorum’ demek için seveceksen sevme istemem beni. Ben OYUNCAK DEĞİLİM SEVGİLİ benimde yüreğim var, benimde sevmelere ihtiyacım var.
‘Anlamıyorum’ dedim ya aslında anlıyorum seni. Biliyorum bana zarar vermek istemediğini. Ama boğuluyorum sevgili nefes alamıyorum, ölüyorum. Sana sevgine inanmak istiyorum ama olmuyor işte... Çünkü onu içinden söküp atamadığını ve bunu başaramayacağını biliyorum. Sen kendini kandırıyorsun ama ben yapamam sevgili oyun oynayamam...
Aslında sende farkındasın her şeyin ama dedim ya itiraf edemiyorsun.
Yeter sevgili yeter artık kelimeler tükendi, ben tükendim. Yolun başındayken vazgeçmelisin, vazgeçmeliyiz..
Ona inat için sevdiğini sandığın bu saçmalıktan vazgeçmelisin!

Hadi git ben alışkınım kaybetmeye, git söz veriyorum üzülmeyeceğim. Yüreğime attığın çiziği kanatmadan beni yalnızlığımla bırakarak git

Geri