gebe
  1. ırma

ırma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ırma tarafından paylaşıldı.

sevmek suçsa cezası idam olsun ağlamaksa sevgi gözlerim yaşla dolsun sevmek yalnızlıksa bu beden yalnızlıga bogulsun
    sevmek buysa eyer herşeyinle kabulumsun

hüzün ise sevgi kalbime keder dolsun
    kalp kırmaksa sevgi
    kırgeç senin gönlün olsun
    eyer sevgi ölümse
    onada hazırım
    yeter ki senin elinden olsun
    GÜLÜM

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel bir şiir..

güzel bir şiir..

Kendimle bir hasbihal edecek oldugumda Beyhude geçmiş yıllar yazık yazık der bana Hesabını veremem çürüttüğüm ömrümün Boşuna akmışım der anlımdaki ter bana Ne bıraktın ardında adını yad edecek Bir fatiha okuyup ruhunu şad edecek Ne mucizeler indi seni irşad edecek Gafletin iziyim der ruhumdaki kir bana Hiç dehşete düştümü titreyip duyguların Bölündü mü sâlâ da o derin uykuların...
  2. dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..

dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..

dilsizdir benim sevmelerim burukluk sözleri DiLsizdir benim sevmeLerim...Kaç hain sevda geçmiştir kapımdan kaç uzun gece kaç sabahı geLmeyen günLer...Sadık sevgi cümLeLerine sonsuz saygıyLa doLu yüreğim sonu hüsran oLsa da sessiz bekLeyişLerim...İçine hapsoLdugum her zindana bugünkü "ben"i borçLuyum...beni kandıran beni ağLatan...
  3. Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir

Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir

kendini anlatan yazılar kişiyi anlatan yazılar kendini bir yazı kompozisyon kendimizi kompozisyon Başlıkda anlaşıldığı gibi sizi analatan yazıyı veya şiiri yazıcaksınız. evet beni şuan en iyi anlatan yazı.... Ne anlamı var sesimin? Söyleyemiyorsam içimdekileri. Ne anlamı var haykırmanın? Baş kaldırmıyorsam... Yapamıyorsam bildiklerimi. Ne anlamı var kelimelerin? Dile getirmiyorsa...
  4. Aşkı anlatan güzel şiirler ve sözler

Aşkı anlatan güzel şiirler ve sözler

aşkı anlatan mesajlar aşkı anlatan sözler mesajları sözler kısa aşkı anlatan güzel sözler, güzel aşk şiirleri kısa, güzel aşk şiirleri sevdiğim kısa şiirler, güzel aşk şiirleri anlamlı, anlamlı kısa aşk sözleri, anlamlı kısa aşk yazıları Duyguları kelimelerle anlatmak her zaman zor olmuştur. Bu zor anlarımızda genellikle bizlere usta şairler ve güzel sözler yardımcı olmaktadır. Sizlerde...
  5. evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

Evimizin bir özelliğini anlatan ve yansıtan bir tane şiir istiyorlar. Bana bu konuda yardımcı olun ya bi türlü yazamadım :)

Sayfayı Paylaş