gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını
    Dönüyor dönüyor

Gidiyorum yine bu şehirden
    Ayaklarım geri geri
    Tekerlekler almış başını
    Dönüyor dönüyor

Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi
    Ah beni en çok bu mahvediyor

Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi
    Ah beni en çok bu kahrediyor

Ah beni beni
    Vah beni beni
    Nerelere gideyim, nasıl edeyim
    Al beni beni
    Sar beni beni
    Saramazsan eğer körfeze bırak
    Gurup ile söneyim

Ah beni beni
    Vah beni beni
    Nerelere gideyim, nasıl edeyim
    Al beni beni
    Sar beni beni
    Saramazsan eğer körfeze bırak
    Gurup ile söneyim

Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir

Bu Şehir

bu şehir insana tuzak kuruyor bu şehir insanı uzak kılıyor bu şehir insanı hayli yoruyor bu şehir insanı hep kandırıyor senin için yazılmış her şiir bu bedenin olsa keşke bak bir ömrü verecem işte bu şehir benim bir demir atmış ki gönlüm yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var anılarım çocukluğum ve geleceğim bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım ne kadar...
  2. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  3. Sezen Aksu - Kime Kalmış Bu Dünya

Sezen Aksu - Kime Kalmış Bu Dünya

Nasıl da kandım aşkınla yandım Ne var ki aldandım O çılgın aşktan o heyecandan Kaçılmıyor sandım Ne söylesen boş inanmam artık Yalan dolanlarına Sen istesen de tahammülüm yok Bu dinmeyen acıya Ha üç gün önce ha beş gün sonra Yeter bitsin bu cefa Satıp savursan kasıp kavursan Değil hiç umrumda Vurup ta kırsan yakıp ta yıksan Kime kalmış bu dünya Satıp savursan kasıp kavursan Değil hiç...
  4. Sezen Aksu - Bu Gece

Sezen Aksu - Bu Gece

Al beni, götür kanatlarında bu gece Uçurup diyar diyar sev beni sevilmediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel Gör beni, bulup karanlıklarda sar biraz Ki doğmasın sabahlar, al sevgim hiç vermediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel, gel Sev, iste yeminler ederim aşka Belki bir daha hiç tutulmazlar İnanmasan bile gel, inandığım ne var ne yoksa Hiç vermediğim...
  5. Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü burada!

Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü burada!

Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Sözleri Kayıp Şehir İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri Kanal D'nin yeni sezon dizileri arasında olan ve fragmanlarından bile dikkatleri üzerine çeken Kayıp Şehir dizisi konusuyla olduğu gibi Sezen Aksu imzası taşıyan İstanbul Yokmuş Bundan Sonra şarkısıyla da beğeni topladı. Biz de bu yazımızda Kayıp Şehir Sezen Aksu İstanbul...

Sayfayı Paylaş