gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucuna acıları Ağları attım anılar doldu
    Ağlar hasretimin kıyıları

Yareme tuz diye yakamoz bastım
    Tek şahidim aydı
    Aman aman
    Bir elimde defne
    Bir elimde sevdan
    Kalbim egede kaldı

Kadehimi vurdum karşı yakaya
    Efeler kalktı şerefe
    Sevgimi attım dostlar coştu
    Bir ağıt yaktı kadere

Yareme tuz diye yakamoz bastım
    Tek şahidim aydı
    Aman Aman
    Bir elimde defne
    Bir elimde sevdan
    Kalbim egede kaldı

Aman efendim
    Ayrılık ölümden beter
    Canım efendim
    Yeter bu hasretlik yeter
    Aman efendim
    Bana bir merhaba gönder
    Canım efendim

Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Kime Kalmış Bu Dünya

Sezen Aksu - Kime Kalmış Bu Dünya

Nasıl da kandım aşkınla yandım Ne var ki aldandım O çılgın aşktan o heyecandan Kaçılmıyor sandım Ne söylesen boş inanmam artık Yalan dolanlarına Sen istesen de tahammülüm yok Bu dinmeyen acıya Ha üç gün önce ha beş gün sonra Yeter bitsin bu cefa Satıp savursan kasıp kavursan Değil hiç umrumda Vurup ta kırsan yakıp ta yıksan Kime kalmış bu dünya Satıp savursan kasıp kavursan Değil hiç...
  3. Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

BEN SENDE TUTUKLU KALDIM.. Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ayrılık aman Ölümden yaman Geçmiyor zaman geçmiyor Ne anam, babam Ne hoş hatıram Yetmiyor canım yetmiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Sakladım...
  4. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  5. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...

Sayfayı Paylaş