gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sezgin Seymen&Masal-Kaderim artık senin elinde

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

sezgin seymen kaderim artık senin elinde kaderim artık senin elinde
    Öyle bir sevda bu anlatmak imkânsız Kelimeler yetse bile nefesim yetmez ki
    Öyle bir aşk ki bu vazgeçmek imkânsız
    O deli gözlere hangi yürek dayanır ki

Yalan sensiz geçen her saat
    Yalan ellerinden ayrı kaldığın her an
    Yalnız sen bir tek sen varlığın gerçek olan

Kaderim artık senin elinde
    Tüm hayaller gerçek oldu seninle
    Seni sevmek uğrunda ölmekse
    Cehennem korkutmaz beni yar.
    Kör kuyular cennet bana yar.

Bir düş gördüm sende vardın içinde
    Gerçek sevda nedir diye anlatan
    Sıkı tut sakın bırakma ellerine
    Kalbimi emanet ettim yar…

Sezgin Seymen&Masal-Kaderim artık senin elinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık masal filmleri yapmak istiyorum"

Artık masal filmleri yapmak istiyorum"

Artık masal filmleri yapmak istiyorum" "Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de" filminin Ankara galası yapıldı. Kızılay Büyülüfener Sineması'ndaki galaya, filmde de rol alan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in yanı sıra CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, Yapımcı Sinan Çetin ile Başkentin siyaset ve...
  2. Seymen

Seymen

Çankırı'nın köy düğünlerinde gelin almaya gidilirken Seymen denilen ve köy delikanlılarından ibaret olan kafilenin önünde bayrak çekerler ki, bunu taşıyana bayraktar tabir olunur. Bu "Seymen" t'birinin sekban t'bir ve teşkil'tıyla hiçbir al'kası olmamıştır. Sekban terimi Farsça'dır. Seymen Türkçe'dir.
  3. Özgün - İki elim boş kaderim

Özgün - İki elim boş kaderim

iki elim boş kaderim özgün iki elim boş kaderim Kırgın bir gün daha Uyanma korkusu Bugün dünden uzak kalma telaşında Sayamadım kaç gün geçti yatağında Yapamadım sensiz buna alışamadım Ayrılık habersiz geliverdi yine Kalamadı uğramış işte Boş odalarıma bakmış Kalbime hiç soramamış Dur dedim ne olur 5 dakika otur Olmaz dedi kalamazmış Gitti gelmez iki eli boş kaderim
  4. Artık Masalımın Kahramanı yok

Artık Masalımın Kahramanı yok

masalımın kahramanı . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Yakışıyordun benim masalıma, Sen benim Kahramanımdın... İyi geliyordun acıyan yanlarıma, Sen benim dermanımdın. Sıcak Ekmek Kokusu gibi, Baba Evi Uykusu gibi.. Ya Giderse, korkusu gibi, Ne Güzeldin Sen içimde... Gitmeseydin, bitmeyecektik.. Nasılda hazırdım sana inanamaya Nasılda Seviyordum seni delicesine. Ama...

Sayfayı Paylaş