gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Canım Benim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hani gözün benden başkasını görmezdi Hani benden başkasını sevemezdi Hani dünya bensiz bir an bile çekilmezdi
    Şimdi ne oldu ki söyleyen gitti

Sözlerin bir anlık öfkeyse anlarım
    Aşkta gurur olmaz söylemedin sayarım
    Niyetin sabrımı denemekse anlarım
    Beni terk edip gitmekse yanarım

Canım benim canım benim
    Cananım
    İlk (tek) aşkımsın sana hayranım
    Canım benim canım benim
    Cananım
    Bir değil bin ömrüm olsa
    Yine de ben sana hayranım

Sibel Can - Canım Benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Sakın Sevme Beni

Sibel Can - Sakın Sevme Beni

Senin hüznün benim mutluluğum olacaksa Sözler başladığımız yerde kalacaksa Kalp verdiklerinin hesabını tutacaksa Yok istemem Sakın sevme beni Senin kanununda aşkla ölmek yasaksa Gün gelir yüreğin benide unutacaksa Senden yadigar bir resim kalacaksa Yok istemem sakın sevme beni Alışmalı alışmalı Yıkılıp yeniden kalkmaya Kabullenip sana düşeni Dünyaya bırakmaya Yüklenip tüm acılarını...
  2. Sibel Can - Benim Yerime De Sev

Sibel Can - Benim Yerime De Sev

Begonvİl Boy VermİŞtİr Şİmdİ Yasemen BasmiŞtir Bodrum'u Kokusu Geldİ RÜzgarin Bİr Kelebek ÖptÜ Boynumu Sen Şİmdİ Gerdanini Mavİye GÖĞsÜnÜ Bİr Yelkenlİye GÖnlÜnÜ İlk ÖnÜne Çikan Yaz Seferİne BaĞlamiŞsindir Ahhh Vurunca Dİlİne Sakiz Rakisinin Bİrazda AĞlamiŞsindir Benİm Yerİme De Sev Bekletme Hayati Bu Kadarina Raziysan YaŞa Gİtsİn KaÇ KİŞİyİz Savunan Sevdayi GÖzÜme İlk Damlasi...
  3. Sibel Can - Bence Talih

Sibel Can - Bence Talih

Bir dokun bin ah işit benden Aşık oldum cümlesinden Kalbim yaralı Faydasız yalvarsa gelse Şimdi artık kim severse Kalbim yaralı (gönlüm oralı) Aşkı şarkılara döktüm anlamadın Dağladım yüreğimi sustum anlamadı Bence talih bence şansın Bir de aşkın adresi yok Gidene boş ver gelene hoş geldin de Başka çaresi yok
  4. Beni Sibel Can Engelledi

Beni Sibel Can Engelledi

'SİBEL CAN TARAFINDAN ENGELLENDİM' EVLİLİK PROGRAMIYLA ŞÖHRETİ YAKALAYAN SİNEM UMAŞ'TAN ŞOK İDDİALAR.. Katıldığı evlilik programıyla bir anda şöhret olan Sinem Umaş uzun süredir ortalıklarda görünmüyordu. Arım Balım Peteğim programına katılan Umaş çarpıcı iddialarda bulundu. Albüm yaptıktan sonra ortalıklardan kaybolan şarkıcı Sibel Can tarafından engellendiğini iddia etti. Umaş: 'Sibel Can...
  5. Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

01. Çantada Keklik 02. Oyunbaz 03. Eziyet 04. Başı Bağlı 05. Kıskıvrak 06. Ebedi Sevgili 07. Eğer İstersen 08. Orta Şekerli 09. Kalbimin Kıyıları 10. Benim Adım Aşk Sibel Can hayranları için beklenen bir albüm zaten sesi ve yorumu için fazla söze gerek yok herzaman olduğu gibi keyifle ve beğenile dinleyeceğiniz bir albüm:tik:

Sayfayı Paylaş