gebe
  1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

şık topuklular!!!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

şık ayakkabılar, topuklu ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabı 2011 kızlar sizinle paylaşmak istedim ben modelleri beğendim :)

2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
şık topuklular!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık topuklu ayakkabılar

çok şık topuklu ayakkabılar

şık topuklu ayakkabılar çok şık topuklu ayakkabılar zappos ayakkabı modelleri üstteki resimdeki siyah ayakkabıya bayıldımm:)
  2. Çeşit ,Çeşit Topuklu Şık Ayakkabılar

Çeşit ,Çeşit Topuklu Şık Ayakkabılar

şık topuklu ayakkabılar şık topuklu ayakkabı modelleri en ayakkabılar ayakkabı Renk renk,desen desen ,şık topuklu ayakkabılar
  3. 2011 en şık topuklu ayakkabılar

2011 en şık topuklu ayakkabılar

şık topuklu ayakkabılar en şık topuklu ayakkabılar en ayakkabı al ozzo ayakkabı Güzel ve şık bu ayakkabılar sizde olsun istemezmisin :) topuklu hastası olanlar çok begenicek bu ayakkabıları:D
  4. Bilekten Bantlı Şık Topuklu Ayakkabılar

Bilekten Bantlı Şık Topuklu Ayakkabılar

Bu konu, Bilekten Bantlı Şık Topuklu Ayakkabılar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuklu ayakkabılar zarafetin göstergesidir adeta. Kıyafetin tamamlayıcısı olan topuklu ayakkabıların bilekten bantlı modelleri ise son derece şık bir görüntü verir. Yalnız bilekten bantlı modeller her ayakta hoş durmaz. Öncelikli olarak bacakların uzun olması gerekir. Çünkü bilekteki bant...
  5. Meleklerimize Şık Topuklu Yarım Botlar

Meleklerimize Şık Topuklu Yarım Botlar

Bu konu; Meleklerimize Şık Topuklu Yarım Botlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur yarım bot modası devam ediyor. Kış aylarında ayaklarımızı ısıttığı kadar şıklığımızı da tamamlayan topuklu yarım botlar son derece zarif görünüyorlar. 2013 kış ayları için de ünlü markalar koleksiyonlarında topuklu yarım botlara yer verdiler. Değişik pek çok materyalin...

Sayfayı Paylaş