gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sinan Özen Yansıma Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

sinan özen, albümmü, müzikleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Sinan Özenin yeni ALbümünde yer alan Yansıma şarkısının sözlerini siz meleklerimiz için paylaşıyoruz ;

Bu kez benimde yüzüme gülecek
    İnşallah kısmetime şansıma
    Umrum dışı durumlarla çıkmasınlar
    Sakın karşıma
    Tarzım değil karışamamki
    Gezmesine dansına
    Ama sahte canım bu gerçek değil
    Olsa olsa yansıma
    Kaldır ellerini ince bellerini
    Tatlı dillerini ver bana
    Öpcem her yerini kahve benlerini
    Tane tane sorcam sana

Sinan Özen Yansıma Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen Ben Seni Sevdim ŞArkı Sözleri

Sinan Özen Ben Seni Sevdim ŞArkı Sözleri

sinan özen, ben seni sevdim, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen Yeni Albümünü Daha önce sizlere tanıtmıştık melekler. yeni albümünde yer alan bir diğer şarkısıda '' ben seni sevdim'' işte şarkının sözlerini sizler için bu yazımızda sunuyoruz melekler :) Ben Seni Sevdim Şarkı Sözü Uyandığımda bir seni duydum İnan bana dedin bir...
  2. Sinan Özen Teesseüf Ederim Şarkı Sözleri

Sinan Özen Teesseüf Ederim Şarkı Sözleri

sinan özen, yeni albüm, teessüf ederim, şarkı sözleri, resimleri, daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen yaptığı yeni çıkışı ile sevenlerinden büyük beğeni topladı melekler :) albümünde 8 şarkı bulunmaktadır. bu şarkılarından bir tanesi olan teessüf ederim şarkı sözlerini si sevgili melekler için paylaşıyoruz. Teessüf Ederim Şarkı Sözü Yüreğiyle sevmeyi bilmeyen...
  3. Sinan Özen Pişman Değilim Şarkı Sözleri

Sinan Özen Pişman Değilim Şarkı Sözleri

sinan özen pişman değilim şarkı sözü sinan özen pişman değilim sözleri sinan özen, yeni albüm, şarkı sözleri, pişman değilim, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özenin Yeni Albümünden Seçip sizler için getirdiğimiz pişman değilim Şarkı Sözlerini sizlere sunuyoruz melekler. Kolay olmuyor kolay bulunmuyor Aşk iki kelimeyle anlatılmıyor Kolay olmuyor kolay...
  4. Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri

Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri

sinan özen, 2011 albümü, yeni şarkıları, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi çin yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan özenin güzel şarkı sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz melekler, bu yazımızada sizlere Sinan Özenin'' Bir ölüme çare yok'' Şarkısının Sözleerini paylaşıyoruz melekler:) Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri Mevsim baharmış benim neyime Gözümün yaşı güneşde...
  5. Sinan özen Senden sonra Şarkı Sözleri

Sinan özen Senden sonra Şarkı Sözleri

sinan özen senden sonra şarkı sözü sinan özen, senden sonra şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen Senden Sonra Şarkı Sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Senden sonra Başka birini sevmek Günah işlemek gibiydi Söktün süslerini hayatımdan giderken Seninle yaşadığımız başka bir şeydi Pişman oldum seni tanıdığıma Sövdüm bazen kara...

Sayfayı Paylaş