gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sinema filmlerinden hangi türü tercih edersiniz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

evet kızlar bakalım hangi meleğimiz hangi tür sinema filminden hoşlanıyor:) ben romantik komedi türünden hoşlanıyorum:) ya siz??

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bende romantik komedi ve bol kahkahalı flimleri severim.Ayrıca gerilimde ve macera flimlerinide çok severim..:)

3. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım bende gerilim, heyecan filmlerini çok seviyorum:) ama bu tür filmleri yalnız izlemeyi sevmiyorum işte:)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    macera aksiyon olabılır ama kop-medi yede bu arada komedi deil( kop-medi:) tabiki hayır demem ..
    ama fılm diyince nedense aklıma ucakta denızde karada panik durumları gelıo aklıma
    ayy deniz demişken asahıl guvenlık en sevdıgım fılmlerden bırıdır ..

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben KORKU- GERİLİM delisiyim.... Çok seviyorum bu tarz filmleri.... tabi komediyede hayır demem ama korku gerilim başta ..... en son aynalar ve iz filmini izledim her ikiside cok güzeldi... (mirrors---- ve --- scar )

6. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaştığınız filmler için teşekkür ediyorum melekler:) en kısa zamanda izlicem:)

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben dram filmlerini severim benim gibi düşünen yok baktım da delimiyim ne :D

8. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım tabi sevebilirsin:) bende çok severim aslında, ama biraz üzüntüye bağladığı için, bende çok duygusal olduğum için kaptırıyorum kendimi:D o yüzden pek izlememeye gayret ediyorum:) ama sorarsan severek izlediğim film türüdür:)

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sen manisalıymışsın abim 3 gün önce manisa ya askerlik yapmaya gitti:zarhos:

10. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım manisalıyım:) abinede hayırlı teskereler diliyorum.. Rabbim inş tez zamanda gelmesini nasip etsin.. asker beklemek çok zordurr:uhu:

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben genelde romantik komedi filmlerini seviyorum :) aşk filmleri,macera,gerilim,korku böyle sıralamam var :) bende bi film önericem size kızlar kesinlikle izlemelisiniz 1 saatlik falandı yanlıs hatırlamıyorsam belki aranızda izleyeniniz vardır.Penelope Cruz başrolde
    vicky & cristina barcelona . kamera geçisleri filmin mekanı çok güzel ve tabikide bu film Barcelona'da geçiyorsaa kesinlikle izleyin derim cok hos!

12. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    önerin için teşekkür ederiz canım:) güzel bi filme benziyo izlicem:)

13. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    en çok da analar yanıyo

14. fotoğrafçı_esra

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım en çok ta annelerin içi yanıyo:( Allah hepsine sabır versin..

sinema filmlerinden hangi türü tercih edersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Tür Filmleri Seversiniz?

Hangi Tür Filmleri Seversiniz?

Film konusunda tercih yaparken nelere dikkat edersiniz? Sizi hangi özellikler cezbeder ve seçiminizde rol oynar? En çok hangi tür filmleri tercih edersiniz? (Tarihi, Belgesel, Bilim-Kurgu, Romantik, Macera, Biyografi, Korku, Gerilim...)
  2. Top 5 Sinema Filmlerimiz

Top 5 Sinema Filmlerimiz

Hadi herkes kendi hayatında yer edinmiş en sevdiği filmlerin listesini yapsın. Ben başlıyorum: 1. Le Scaphandre Et le Papillon (Diving Bell and the Butterfly) 2. V for Vendetta 3. La Môme (La Vie en Rose) (Kaldırım Serçesi) 4. With Honors (İnsanlık Yolu) 5. William Shakespeare's HAMLET (Kenneth Branagh versiyonu tabii ki) (Yerli yabancı diye ayırabilirsiniz)
  3. Hangi Kuşlar Göç Ederler, Hangi kuş türü göç eder

Hangi Kuşlar Göç Ederler, Hangi kuş türü göç eder

kuşlar hangi mevsimde göç ederler hangi kuşlar göç eder mevsimde ve neden ederler neden Hangi Kuşlar Göç Ederler, Hangi kuş türü göç eder Göçmen kuşlar farklı mevsimleri farklı coğrafyalarda geçiren kuş türlerinden oluşan bir gruptur. Her sene dünyaca 50 milyar kuşun göç ettiği tahmin edilir. Bunlardan 5 milyarı Avrupa ile Afrika arasında göç eder. Küçücük kolibri kuşundan koskoca kartallara...
  4. Hangi Tür Lavaboyu Tercih Edersiniz?

Hangi Tür Lavaboyu Tercih Edersiniz?

lavabo çeşitleri, lavabo modelleri, lavabo örnekleri Sevgili melekler, eskiden pek de önem verilmeyen banyolar, yapılan dekorasyonlar ve çeşitli dekoratif objelerle günümüzde son derece talep edilen ayrı bir kol olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Önceleri bir lavabo, klozet ve küvetten oluşan banyolar, artık değişik ve renkli banyo karoları, çeşitli boy ve şekillerde...
  5. Gülşen sinema filmine müzik  yapacak

Gülşen sinema filmine müzik yapacak

Bangır Bangır” şarkısıyla müzik listelerinde üst sıralara yerleşen Gülşen, çekimleri eylülde başlayacak yeni bir sinema filminin müziklerini hazırlamak için stüdyoya kapandı. 2016 yılında vizyona girecek aşk filminin tüm müzikleri, Gülşen’e emanet. Şu sıralar İstanbul ve Londra’daki müzik stüdyoları arasında mekik dokuyan Gülşen, bu özel çalışma için sevgilisiyle de işbirliği yaptı....

Sayfayı Paylaş