gebe
  1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sipariş üzerine yaptıgım şallar isteyene yapılır

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

şallar işleri [​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatlar-kargo, ipi vs.bilgileri eklicekmisiniz yoksa özeldenmi ulaşılacak?

3. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ptt kargo ile çalışıyorum müşteride rahat oluyor bu durumda ürünü alıp görevliye ödemeyi yapıyorlar

bu şalları nako angora yünü ile yapmıştım fiyatlar kullanılan ipe göre değişiyor canım fiyatlarda sıkıntı olmaz yardımcı olurum elimden geldiğince beğendiğiniz örünü özelden görüşebiliriz

sipariş üzerine yaptıgım şallar isteyene yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sipariş üzerine

sipariş üzerine

meze sipariş değişik kurabiyeler degisik kurabiyeler değişikkurabiyeler Merhabalar:yo: sayın iş ve ev hanımları.Sipariş üzerine sıcak,soguk,zeytinyağlı ev yemekleri yapılır.Açma kol ve su böreği,tatlılar,soğuk mezeler....ayrıca değişik kurabiyeler salata ve daha neler neler:Dancing_furious: irtibat kurmak için: (irtibat kurmak isteyen pm ile kurar msn adresinizi vermeniz...
  2. Sipariş üzerine çeyizlik danteller

Sipariş üzerine çeyizlik danteller

danteller dantel siparişi dantel satın almak istiyorum almak istiyorum gelincik yumak sipariş üzerine ördüğüm bazı dantelleri örnek olarak gösterdim 100 grlık yumak 40 tl şu anda elimde mevcut olanlar
  3. sipariş üzerine bebek takımları,elbiseler,patikler,şapkalar,battaniyeler vb..örüyorum

sipariş üzerine bebek takımları,elbiseler,patikler,şapkalar,battaniyeler vb..örüyorum

deniz görünümlü battaniye nakonun bebe yünüyle ördüm istenilen ebatta yapabilirim 60 tl
  4. Şimli İpten Şal Nasıl Yapılır ?

Şimli İpten Şal Nasıl Yapılır ?

Simli İpten Şal Yapımı Simli İpten Şal Örneği Simli İpten Şal Nasıl Yapılır Bu yazımızda kolaylıkla yapabileceğiniz simli ipten bir şal modeli örneğinin yapılışını yapıyoruz melekler :) malzemeler: * 3 no şiş tığ * 500 g merserize ip yapılışı: 1. ilk sırada zincir çekerek 2 örümcek yapıp batın. dönüşlerde 4 zincir çekin. 2. ikinci sırada gene 2 örümcek yapıp, alttaki 2 örümceğin...

Sayfayı Paylaş