gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şirin Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şirin Sözler arıyorum ben lütfen bana çok şirin tatlı sözler yazın kızlar:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şirin Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şirince

şirince

Çevresi ormanlarla kaplı, çanak biçiminde bir vadinin güney ve doğu yamaçlarına kurulmuş olan Şirince köyü, İzmir'in Selçuk ilçesine 8 km. uzaklıktadır. Denizden yüksekliği yaklaşık 650 m. dir.Şirince köyünde doğa adeta üretme çabasındadır. Önünde denize kadar uzanan Efes ovası, zeytinlikler, üzüm bağları, meyve bahçeleri, sebze tarlalarıyla sanki cennetten bir görünüm sunmaktadır.Beyaza...
  2. Şirin mi Şirin Bebişler...

Şirin mi Şirin Bebişler...

Hayvanları seviyorsanız bu konnu tam size göre.Şirin şirin hayvan yavruları bazılarının annesi de yanlarında ama hepsi birbirinden sevimli.Her mahlukun yavrusu güzel.Buyrun ::)
  3. şirin mi şirin cüzdanlar

şirin mi şirin cüzdanlar

CÜDANLAR AYRILMAZ PARÇAMIZ MUTLAKA KULANIYORUZ GENELDE ÇANTAMIZA UYGUN OLSUN İSTERİZ :) BİRAZ ÇOCUKSU BİRAZ DAHA RENKLİ MODELLER DENESEK OLMAZ MI ? NEDEN OLMASIN İŞTE CIVIL CIVIL CÜZDANLAR :dancing:
  4. Yepyeni 2012 Şirin sözler

Yepyeni 2012 Şirin sözler

Kızlar siteye üye olmayı başaramadım, bende buraya açayım dedim. Şirin sözler 2012 konusunu.. Umarım seversiniz. Senin gibi Şekeri Çayımda içerim süper şekerli, hasta ettin beni kendine Seviyorum Seni Delice. Seni Severken Şeker hastası Oldum Sen benim tek ilacımsın Ama Hasta Eden Tek Varlığımsın. Hayat Süslü Sözler yazmadım asla, seninle imza attım bütün anılarıma seninle çıktım...
  5. En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel Şirin Sözler Kısa Şirin Sözler Bizden şirin sözler isteyen misafirimizin isteğini yerine getirirken, siz sevgili melek'lerimize de yeni ve en güzel şirin sözleri aktarmak istedik. :) İşte kısa ve güzel şirin mi şirin sözler melek'ler. Çok Şirinsin Aşıkım Seninle Güzel Sözler Yazdım, Sözlerimin Adına Adını Yazdım, Hepsine Seni Anlattım… Beyaz Bir Güvercinin Kanat Çırpışındaki...

Sayfayı Paylaş