Sitemizin İnatçı ve Güzel Yöneticisi Meçhul`le Süper Bir Röportaj

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Sitemizin İnatçı ve Güzel Yöneticisi Meçhul`le Süper Bir Röportaj
en güzel röportaj soruları güzel röportaj soruları okul müdürüne nelerdir okul müdürü ile
Melekler mekanının güzel melekleri, artık hem eğlenmek adına hemde sizlerin bazı meraklarını giderip güzel meleklerimizi tanımanız adına her hafta bir meleğimizle röportaj yapıcam.
Ben merak ettiğim soruları soruyorum. Merak ettiğiniz ve benim sormadığım bir soru varsa meleğimize sorabilirsiniz.

İlk olarak sitemizin inatçı,gizemli ve güzel yöneticisi olan MEÇHUl`le ropörtaj yaptım. Merak ettiğim tüm soruları yönelltim kendisine, bakalım o nasıl cevaplar vermiş.

Adınız ?
Gerçek adım esra ama MEÇHUL’ü o kadar çok kullanıyorum ki artık eşim bile bana meçhul diyor=)

Yaşın?
20

Burcunuz?
Oğlak

Okuyor musun / çalışıyor musun?
Lise mezunuyum+ev hanımıyım.Ama evde kendimce tasarımlar yapıyorum moda_giyim üzerine:)

Evli/bekar?
Evliyim=)6.yılımıza girdik:)

Çocuk var mı?
Var canım=)3 yaşında bir oğlum var:)

En Sevdiğin renk?
Siyah

En sevdiğin çiçek?
Menekşe

En sevdiğin hayvan?
Papağan=)

En sevdiğin tv yayınları:
Yaprak dökümü, kavak yelleri,arka sıradakiler, kurtlar vadisi,
bkm mutfağı,haneler,BEYAZ SHOW,geniş aile:)

En sevdiğin ve en güzel yaptığın yemek?
Ezo gelin çorbası artık değişecek meçhul gelin çorbası olacak diyorum o kadar:=)
En sevdiğim yemek yaprak dolması=)

Klasik bir soru hobi ve fobilerin nelerdir?
Hobilerim:Melekler mekanı=)Müzik dinlemek,örgü örmek,tv izlemek,tasarım yapmak(moda),bulmaca çözmek,yemek yapmak ve gezmek=)

Fobilerim:Köpek,yükseklik ve böcekler:S

Müzik tarzın?
RAP

Hangi takımı tutuyorsun?
FENERBAHÇE

Giyim Tarzın?

Ben rapçilerin tarzı diyeyim o tür giyimi çok seviyorum ve genelde öyle giyinirim=)Salaş bol kıyafetler tercihim.Rahatlıktan yanayım=)

En sevdiğin özelliğin?
Deli olmam herhalde=)Delilik bana yakışıyor=)

Kendini kötü hissettiğinde, seni mutlu edebilecek herhangi bir şey?
MÜZİK dinlerim birde; oğluşumla vakit geçirince mutlu oluyorum=)

Hayatını değiştirmek ister miydin?
Evet ama tamamını değil bir kısmını.Keşke dediğim kısımların değişmesini isterdim=)

Küçüklüğünden hatırladığın ve seni utandıran/duygulandıran/üzen/mutlu eden herhangi bir hikayen?
Küçüklüğümde beni utandıran tek şey;orta okulda müdürün makyaj yaptığımı düşünerek bana bağırmasıydı herkesin önünde.Ama gerçek ortaya çıkınca da herkesin önünde kardeşimizden özür diliyorum demesi beni mutlu etti.Çünkü ben makyaj yapmıyordum rabbimin vermiş olduğu bir güzellik dudaklar kıpkırmızı yanaklar al aldıJhalen öleJBaşka bişe gelmiyor aklıma:D

Duygularını hemen belli eden biri misin?

Evet özellikle de canımı sıkan bir davranış yada durum olduğunda o anki neşeli meçhul gider yerine suskun düşünceli meçhul gelir=)

Kin tutar mısın?
Asla tutamam çünkü çok yufka yürekliyim=(

Hayattaki sloganın nedir?
BENİ ÇEKEMEYEN ANTEN TAKTIRSIN=)(biraz ukalaca ama öyle)

En sevdiğin şarkı ve nedeni
Çelik-HERCAİ
Nedeni:=)bende kalsın=)

"Keşke"lerin çok mudur?
Herkes gibi var birkaç keşkem=)Ama KEŞKE olmasaydı=)

Kırıldığında gönlünü almak zor mudur? kolay mı?
çok kolay bir gülücük yetiyor bana=)

Hayatımda ___________ Olsaydı, çok daha iyi olurdu (boşluğu tamamlar mısın? )

Hayatım da özlediklerim yakınımda olsaydı çok daha iyi olurdu:)

Sitede En Çok Kime / Neye Kızıyorsun
Konu tekrarlarına çok kızıyorum.Kızdığım kimse yok=)

Geçmişe dönme şansınız olsaydı hangi zamanınıza dönmek isterdiniz?

Bu zamana çok zor geldim.Geçmişe dönüp tekrar aynı şeyleri yaşamak istemem.Ama içimde en çok lise yıllarıma dönmek geliyor.Merakın gittimi=)

Hayatınızın hangi bölümüne özlem duyuyorsunuz?

Lise de olduğum bölüm=)

Beni anlatan bu sarkı dediğin bir sarkı varmı hayatında?

Hayki_Kim sevdi seni benim kadar?
Ve
Dj atax ft kajmeran:çık artık benim dünyamdan=)

Toplumda ''gizemli kız'' - ''bilinmeyen saklı kız'' rollerini oynamak mı yoksa canayakın herkes tarafından bilinen sevilen biri rolunde yer almak mı istersiniz? Sebepleri nelerdir?
Bu soruyu tam adamına sordun:)Eee nickimden belli olmuyormu(meçhul)
Gizemli olmak hoş bir şey ve bu benim hoşuma gidiyor:)Sevilip sevilmemek de karşımdakilere kalan bir şey.Gizemliykende seviyorlar beni=)

aşağıdaki Kelimeler Sana Ne Ifade Ediyor ( Tek Kelime Ile )

---aşk……..saçmalık
---para……rezillik
---bayrak…….VATAN
---dost….kardeşim
---müzik….rap

Hayat felsefen nedir? Ne için doğdun ne için yaşıyorsun?

3 günlük hayat dediler halen yaşıyorum:)Yaşamak için doğdum diyorum:)

Kendini insanlara bedensel ve ruhsal olarak tarif edeceksen ne dersin?

1.65 boyunda 65 kilo Gamzeli=)koyu renkli saçları ve bal rengi gözleri olan biriyim.Göz bebekleri yok denecek kadar küçük olan gözlere sahibim:D:D:DBaşka yok:D

Ruhsal olarak:deli dolu,sevecen,duygusal,dediğim dedik,inatçı ve hiperaktif biriyim:D

Benim hakkımdaki olumlu olumsuz sitede gözlemlediğin kadarıyla düşüncelerin nedir?

Canım benim seni anlatmak değil yaşamak lazım.Bu sitede tanıdığım ilk kişisin ve iyiki de tanışmışız.Gerçekten çok seviyorum seni canım benim.Zuzuların zuzusuuu=)

Kolay gelsin :)

Sağol çok kolaydı=)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri