gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sıvı maddelerin özellikleri nedir yardım please

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sıvının özellikleri sıvılar ve özellikleriyle birlikte tam özellikler lağzım bana yardım please

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sıvı maddelerin özellikleri nedir yardım please konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçaklarda Sıvı Madde Taşıma Yasağı Ertelendi

Uçaklarda Sıvı Madde Taşıma Yasağı Ertelendi

ucakta neler yasak uçakta et taşınırmı uçağa alınması yasak maddeler uçakta yiyecek taşıma Türkiye çıkışlı iç ve dış hat uçuşlarında, yolcuların yanlarında sıvı madde taşımalarına ilişkin yasak, ikinci kez ertelendi. Sıvı yasağı, pilot bölge Antalya Havalimanı’nda denendikten sonra 20 Mayıs’ta tüm dış hat uçuşlarında başlayacak. Türkiye’nin üyesi olduğu Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü...
  2. Help me please... Yardım :(

Help me please... Yardım :(

Meleklerim fransızca öğrenmek istiyorum sadece bi kaç kelime biliyorummm başka bişi bilmiyorum acaba internetten öğrenebileceğim bi yer varmı ?? veya kolay öğrenebileceğim bir formül ???:dans: Help pleaseeee... Fransızca öğrenmek istiyorum ben pleasee :ezerim:
  3. Sıvıların Özellikleri Hakkında Bilgiler

Sıvıların Özellikleri Hakkında Bilgiler

sıvılar sıvı maddeler özellikleri nelerdir hangileridir maddeler halinde özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler Sıvı, maddenin üç halinden biridir melekler.(katı,sıvı,gaz) Sıvıların miktarı hacim birimleri ile ölçülür. Litre ve m3 vb. birimler kullanılır.Şimdi de gelelim sıvıların özelliklerine; * Sıvılar içinde bulundukları kabın şeklini alırlar. * Basınç yükseltildiğinde...
  4. maddenin görülebilir özellikleri nelerdir

maddenin görülebilir özellikleri nelerdir

lütfen bana maddelerin görülebilir özelliklerini maddeler halinde yazar mısınız teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş