gebe
?

sizce insanın eltisi herşeye karışmalımı karışmamalımı

1. yorumlu cevap

oy sayısı 1
    100,0%
  2. yorumlu cevap

oy sayısı 1
    100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. çiğdem cıtak

çiğdem cıtak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

sizce insanın eltisi herşeye karışmalımı

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında çiğdem cıtak tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar benim bi eltim var herşeye karışıyor evliliğim 3 yıl oldu evlendiğimden beri karışıor çocuğum oldu onu bile benden daha çok sahipleniyor kayınvelidem var ama sanki kaynanam eltimmiş gibi. 3 yıldır sıkıntımı içimde b,iriktirirp biriktirip sonunda patladım. sizcede doğru olan nedir arkadaşlar..

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Valla güzel şeyler yazmak isterdim lakin eltiler kuma gibidir :D kıskanır ,çekemez her şeye burnunu sokar ..Artık bu durum can sıkıcı hale gelir ve tartışmaya başlarsın.Mesafeni koru dirim ;) Kafana da takma ..

3. çiğdem cıtak

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    aynen daraltı geldi artık yani. insana kendilerini cahil gibi hissettiriyolar.çok sevmeye çalıştım ama olmadı ya.:(

4. çiğdem cıtak

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  5. çiğdem cıtak

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    teşekür ederim yorum için.

BEYZA21 bunu beğendi.
sizce insanın eltisi herşeye karışmalımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  2. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  3. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  4. Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz??

Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz??

Evet arkadaşlar Katılımın çok olmasını bekliyorum Satrançta her taş bir insanı simgelese, siz hangisi olurdunuz? ben vezirrrrrr
  5. Çok Başarılı İnsanların İlk 10 Özelliği; Siz de Öğrenebilirsiniz!

Çok Başarılı İnsanların İlk 10 Özelliği; Siz de Öğrenebilirsiniz!

cok basarili, basarili insan, 10 ozellik, basari, insan konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Hepimiz kısa bir süre başarılı olan insanlar hakkında bir iki satır okumuşuzdur. Altın madalya kazanırlar; servet sahibi olurlar ya da bir filmle yıldızlaşıp sonra da ortadan kaybolurlar. Bir de Marilyn Monroe ve Howard Hughes gibiler vardır; yaşamları pahasına sıradışı bir başarı kazanırlar....

Sayfayı Paylaş